Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Etiler Dijital Baskı

Teknolojinin ilerleme kaydetmesi sektörleri de olumlu etkilemektedir. Olumlu neticeler edinen firmalar ne yazık ki bazı noktalarda teknoloji ile yetinemezler. Bu süreç içerisinde ise yine teknolojinin dokunmuş olduğu reklamcılık hizmetinden faydalanırlar. Reklamcılıkta büyük gelişim göstermiş ve çeşitli dallara ayrılmıştır. Firmalar bu anlamda reklamcılık için en çok destek aldığı Etiler dijital baskı hizmetinden yararlanmaktadırlar. Bu reklamcılık hizmeti ile firmalar hedefledikleri neticelere daha sağlıklı bir şekilde erişim gösterecektir.

Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler alanında uzmanlaşmış ve deneyimlerini gelişen teknolojileri referans edinerek sürekli güncelleyen ekip arkadaşlarımız ile birlikte tüketicilerin arzuladığı firma hedeflerine uygun neticeler ortaya çıkarabilmek için sürekli çalışmaktayız. Sizlerde faaliyetini yürüttüğümüz hizmetlere ait görsellere, sitemizi inceleyerek erişebilir ve bu sayede daha çeşitli fikir edinebilirsiniz.

Etiler Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı; bilgisayar desteği ile dijital ortamlarda hazırlanan ve çeşitli baskı tekniklerinin uygulanması ile elde edilen reklamcılık hizmetine denilmektedir. Dijital baskı hizmetinin tüketiciler için birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan kısaca bahsedecek olur isek; hızlı sürede neticelendirilmesi, tüketicileri diğer hizmetlerden ziyade dijital baskı hizmetine yönlendirmektedir. Hizmeti talep edebilmek için herhangi bir kota olmaması da depolama maliyetinin önüne geçmektedir. Esenler dijital baskı hizmetinde diğer reklamcılık çeşitlerinde olduğu gibi baskı tekniği olmamaktadır.

Dijital baskının en önemli avantajlarından bir tanesi de bilgisayar ortamında basılacak ürünün son halini, çıktıyı edinmeden evvel görebilmektir. Bu sayede tüketici dilediği yerlerde değişiklik yapabilecek ve tam olarak isteklerine uygun bir reklam hizmetini edinebilecektir. Firma hedeflerini daha kolay gerçekleştirecek olan yöneticiler, marka ve ürün tanınırlığı konusunda da rakiplerine fark atabilecektir. Birçok zemin üzerine uygulanabilen Etiler dijital baskı ile firmalar imaj çalışmalarını daha kaliteli ve daha dayanıklı bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

 

 

Etiler Dijital Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre değişkenlik gösteren taleplerden ötürü Etiler dijital baskı fiyatları net olarak belirtilmemiştir. Sizlerde hem Etiler dijital baskı hemde açık hava reklamcılığı ile baskı hizmeti alanında, daha önce neticelendirdiğimiz faaliyetlerimize ait görsellere erişebilmek için sitemizi inceleyebilir, yine site içerisinde yer alan iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Etiler Dijital Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Etiler dijital baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

Etiler Dijital Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Etiler Dijital Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.