Dekota Baskı

Kolay kesilmesi ile uygulamalarda kolaylık sağlayan dekota baskılar ahşabı andıran bir görüntü içerisindedirler.Günümüzde en sık kullanılan reklam mecralarından birisi olan İstanbul dekota baskı ile sizlerde istediğiniz görselliği hem alanında uzman bir ekipten hem de bütçenizi zorlamayacak bir fiyat ile edinebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüğün yakalandığı İstanbul dekota baskıların, yoğunluk ile tercih edildiği mekanlar iç mekanlar olup, dış mekanlarda da kullanılmaktadır. İstediğiniz taleplere göre tasarlanabilen dekota baskılar, iç mekanlar için en ideal reklam araçlarından bir tanesidir. Ürün yahut herhangi bir tanıtım için çokça kullanılmakta olan dekota baskı ile alakalı daha fazla bilgiye erişebilmek için sizlerde sitemizi ziyaret ederek iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Dekota Baskı Nedir?

Dekota baskı sıvama nedir sorusunu sizler için yanıtlayarak firma hedeflerinizi en kaliteli şekilde karşılayacak reklam ihtiyaçlarınızı sizlere sunmak isteriz. İşleme, depolama ve taşıma bakımından tüketicilere kolaylık sunan forex dekota baskı ankara, düzgün bir yüzeye sahip olmak ile birlikte özel ebat ve renklerde tasarlanabilmektedir. PVC esaslı olan bu malzemenin üzerine direkt olarak dijital baskılar da uygulanabilmektedir. Hafif olduğundan ötürü iç mekanlarda yoğunluk ile tercih edilmekte olan bu ürünün pürüzsüz bir yüzeyi bulunmaktadır. Uygun maliyetli olması nedeni ile de piyasa da yoğunluk ile kullanılmaktadır.

İç mekanların vazgeçilmez görsellerin’den olan dekota baskı sıvama izmir, AVM ve mağaza içlerinde en kullanışlı ve en ekonomik reklam uygulamalarındandır. Dekota baskı sıvama ile alakalı hem daha çok görsele erişmek için hem de aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için sizlerde sitemizi inceleyebilir ve hatta iletişim numaralarımızdan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Dekota Baskı Hizmetinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Dekota levhalar piyasa da foreks olarak da bilinmektedir. Hafif bir malzeme olmasından dolayı işleme ve taşıma ile depolama rahatlığı sunmaktadır. Düzgün bir yüzeye sahip olan istanbul dekota baskılar için birçok kullanım alanı vardır. Açık hava reklamcılığı ile özellikle inşaatlarda sıklık ile kullanılmaktadır.

  • Etiketleme
  • Satış standı
  • Mağaza içi tasarım
  • Ara bölme
  • Mobilya sektörü
  • Tavan kaplama

Dekota’nın dilimizde ki karşılığı köpük PVC’dir. Hafif olduğu için taşıma ile işleme ve istifleme rahatlığı vermektedir. Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler hem açık hava reklamcılığı hem dijital baskı hem de dekota baskı sıvama istanbul gibi reklamcılık alanlarında uzun yıllardır faaliyetlerde bulunan bir firmayız. Deneyimli ve bilgilerini sürekli olarak güncelleyen ekip arkadaşlarımız ile birlikte tüketicilerin taleplerine en uygun çözüm önerileri ile firma hedeflerini gerçekleştirmeleri konusunda detsek sunmaktayız.

 

Dekota Baskı Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sektörlerde yaşanan rekabet hırsı, reklamcılığın gelişmesini zorunlu kılmıştır. Sizlerde, firmalarınızın hedeflerine en hızlı şekilde erişebilmesi için uzun yıllardır sergilenen yüksek performans ile adını sıklık ile duyduğunuz baskı hizmeti ailesinin deneyimli ekibinden hizmet edinebilirsiniz.

Alınacak olan hizmete bağlı olarak değişen talepler ile dekota baskı m² fiyatları’nın netleştirilmesi mümkün değildir. Bu neden ile net bir dekota baskı fiyathakkında net bir bilgi edinebilmek ve hem dekota baskı hem de vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak için sizlerde sitemizi inceleyebilirsiniz.


Dekota Baskı

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Dekota baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Dekota Baskı

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Dekota Baskı

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.