İş Güvenliği Levhası

İş hayatı içerisinde özellikle çalışan personellerin bilinçlendirilmesi ve uyarılması bakımından kullanılması gerek görülen levhalar olarak bilinmekte olan iş güvenlik levhaları, herhangi yer fark etmeksizin kamu kuruluşları ile topluma açık umumi yerlerde ve özel işletmelerde belli özelliklerin üzerine çıkıldığı takdirde kullanımları sağlanmaktadır.

Günümüzde iş ortamlarında bulunması gerekli olan başlıca metaryeller arasında yer alan iş güvenlik levhaları, çalışanlar için kolaylıklar sağlanmaktadır. İş güvenlik levhalarının bulunmadığı alanlar iş hukukuna aykırılık teşkil etmektedir. Bildiğiniz üzere kaza geliyorum demez ve olası tehlikeli cisimler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu gibi can sıkan durumların önüne geçebilmek için cismin üzerine örneğin; tehlikelidir ya da dokunma gibi ibareler var olmalıdır. Aksi takdirde çalışanalr bu cismin ne olduğunu bilmediklerinden tehlikeli hareketlerde bulunabilirler. Çalışanlar günlük yoğunluk içinde dikkat eksikliği yaşayabilirler, bu gibi durumlarda uyarılmalarını sağlayan iş güvenlik levhaları oldukça iş görmektedir.

İş Güvenliği Levhası Nedir?

İş güvenliği uyarı levhaları sayesinde çalışanların işletme ortamında güvenliği de sağlanmaktadır. Sizlerde reklam işlemlerinizde yahut iş güvenliği işlemlerinizde alanında uzun süreli hizmetler sunan Baskı hizmeti olarak bizler ile iletişime geçerek kaliteli sonuçlar edinebilirsiniz. Gelişen teknolojiler dahilinde bilgilerini sürekli olarak güncelleyen uzmanlarımız ile sizlerde hazırlanmasını istediğiniz iş güvenlik levhalarını tarafımız ile paylaşabilir ve güvenliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

İş güvenlik levhaları adından da anlaşılacağı üzere iş yerlerinde oluşabilecek kaza ve arızaların önüne geçmek, iş kaynaklı oluşacak kazalara karşı bireylerin can güvenliğini saklamak amacı kullanılması gereken zorunlu levhalardandır. Çalışan kişilerin dokunmaması gereken tehlikeli yerler bariz bir şekilde belirtilerek olumsuz sonuçların doğması engellenmektedir.

 

İşyeri Güvenlik Levha Renkleri ve Anlamları Nelerdir?

İşyeri güvenlik levhalarının kullanımının en etkili sonuçları ile bireyler daha dikkatli davranmaktadırlar. Şimdi sizlere işyeri güvenlik levha renkleri ile anlamlarından bahsedelim.

  • Kırmızı; yasak işareti olmak ile birlikte tehlikeli hareket yahut davranış anlamına gelmektedir. Kırmızı’nın bir diğer anlamı ise tehlike alarmı yahut yangınla mücadeledir.
  • İşyeri güvenlik levhalarının kullanıldığı bir diğer renk ise sarıdır. Sarıda; dikkatli ol, önlem al anlamına gelmektedir.
  • Mavi; zorunluluk işaretidir. Özel davranış yahut eylemlerde mavi renk kullanılmaktadır.
  • Son olarak yeşil; acil kaçış ve ilk yardım işareti ya da tehlike yok anlamına gelmektedir. Normale dön mesajını vermektedir.

İşaretler ile sinyal aygıtları işlevsel niteliklerini korumak için düzenli aralıklar ile temizlenmeli, kontrol ve bakımları düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. İş güvenliği levhaları yapılacak işin yahut hareketin başlayacağı anlamına gelmektedir.

İş Güvenliği Levhası Fiyatları

Sizlerde faaliyette bulunduğunuz alanlarda iş hukukuna uygun davranabilmek için iş güvenliği levhaları kullanımına özen göstermelisiniz. İş güvenliği levhaları ile daha detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, iş güvenlik levhalarına ait görsellere erişebilirsiniz. Adette değişkenlik gösterildiğinden ötürü fiyatlar net bir şekilde belirtilmemiştir. Sizlerde işyeri güvenlik levhaları fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemiz içerisinden edineceğiniz iletişim kanallarımızca tarafımıza ulaşabilirsiniz. Adet sayısına göre fiyatlarda değişkenlik gösteren bu levhalar ile birlikte sizlerde daha güvenli bir şekilde faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

 

İş Güvenliği Levhaları

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

İş güvenliği levhası hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montajı firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

İş Güvenliği Levhaları

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

İş Güvenliği Levhaları

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.