Blog

Zeytinburnu Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Zeytinburnu Araç Giydirme

Zeytinburnu Araç Giydirme fazlası ile detaylı bir reklam türüdür. Araç üzerinde uygulana reklam çalışmaları reklam sektöründe araç kaplama ya da diğer bir ismi ile araç giydirme olarak bilinen ve araçların üzerine uygulana reklam çalışmalarıdır.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile Araç Giydirme alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Reklam alanında birden fazla reklam yapacağınız alanlar yer almaktadır. Radyo, televizyon, billboard, gazete, dergi tabela gibi çeşitli alanlarda uygulanmaktadır.

Radyo ve televizyon reklamları hem zaman bakımından hem de fiyat bakımından firmaları zorlamaktadır. Baskı Hizmeti firması olarak fiyat politikası ve reklamların hedefe ulaşması açısından en önemli reklam ürününün Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz.

Araçları ister şahsınıza ait ister firmanıza ait olsun her daim gezer vaziyette olduğundan dolayı sürekli reklamınızı yapan bir araca sahip olacaksınız. Zeytinburnu Araç Giydirme, için ayıracağınız bütçe diğer reklam kurumlarınıza vereceğiniz bütçenin çok altında olduğundan çoğunlukla tercih edilen bir ürün olacaktır.

Firmaların son yıllarda en çok tercih ettikleri reklam ürünlerinden biri olan Araç Giydirme reklamı için ödeyeceğiniz tek tutar ile 7 yıla kadar reklamınızı hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Zeytinburnu Araç Giydirme konusunda dilerseniz önceden yapmış olduğumuz çalışmalarımıza sayfamızın üst alanında yer alan galerimizden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Zeytinburnu Araç Kaplama

Her türlü aracın kendine özgü tasarımları ile kaplanmasına Zeytinburnu araç kaplama denmektedir. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen bir reklam ürünüdür.

Komple araç kaplama, aracın sadece kapılarını kaplama, tavan kısmını kaplama veya herhangi belirlenen bir noktayı kısmi olarak kaplayarak reklamlarınızı daha hızlı hedef kitlenize ulaştırmak için Zeytinburnu Araç Kaplama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Reklam konusundan birçok avantajı bulunan Zeytinburnu Araç Kaplama ile trafikte sürekli olarak seyir halinde olan aracınız reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 yıl arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken alanı metrekaresine görsel Tasarımın ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast Folyo normal folyonun en önemli özelliği olan yapışkanlı özelliğe sahiptir. Daha esnek ve daha zor olan açık hava koşullarında hem dayanıklıdır hem de araca asla zarar vermez.

Zeytinburnu Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Zeytinburnu Araç Kaplama Araç Giydirme fiyatları yapılan işlemin maliyeti birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. En önemli faktörlerinden biri malzemenin çeşitli olabilir malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun süreli kullanım için malzemenin kalitesini korumaktadır.

Zeytinburnu araç kaplama ve araç giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare durumu ve garanti süresinin uzunluğu ya da kısalığıdır.  Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın önceden belirlenmesi gerekir.

Baskı Hizmeti firması olarak Cast folyo kullanılması gerekli olan araçlarda fiyatlar ise buna göre değişmektedir. Sizlerde araçlarınıza uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemleri ile kaliteli sonuçlar ve başarı elde etmek adına firmamız ile iletişime geçerek Zeytinburnu araç kaplama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir