Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Bez Afiş Baskı

Bez Afiş Baskı

Detay

Afiş Baskı

Diğer bir adı poster baskı olarak adlandırılan afiş baskının kullanım amacı, ürün ve hizmetlerin tanıtımında yenilik ve duyuruların hızlı bir şekilde hedef kitlelere yönlendirilmesidir. Afiş baskılar üzerinde ki verilen mesaj, daha çok fark yaratmak üzerinedir. Kolay fark edilen ve iletilmek istenen mesajların daha net bir şekilde iletildiği afiş baskı reklamlarında görsellik bir hayli öne çıkmaktadır. Kısaca firmamız hakkında bilgi verdikten sonra ucuz afiş baskı nedir sorunuza da çözüm sunalım.

Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler alanında uzun süreli çalışmalar sergilemiş ve bilgileri ile deneyimlerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli güncelleyen bir ekip ile birlikte tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını hem en kaliteli hem en hızlı hem de en ekonomik şekilde çözüme kavuşturmak için faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sizlerde daha önce hem diğer reklamcılık hizmetlerimiz ile hem de ucuz afiş baskı alanında gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimize erişebilmek için sitemizi ziyaret ederek fikir edinebilirsiniz.

Afiş Baskı Nedir?

Bahsettiğimiz üzere afiş baskı duyuru ve tanıtım amacı ile kullanılan reklam türlerinden biridir. Arzulanan hedeflere ulaşılabilinmesi için seçilen reklam türünün değerli bir kaliteyi de taşıması gerekmektedir. Bu neden ile hedeflerinizi, alanında uzmanlaşan firma ile çalışarak her zaman sizler için daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

Afiş baskılar; bir mesaj iletmek ya da herhangi bir ürünü tanıtabilmek amacı ile hazırlanan, gerek iş hayatında gerekse de günlük hayatta karşımıza sıklık ile çıkan basılı grafik ürünleri arasında yer almaktadır. Diğer tüm açık hava reklamcılığı ile dijital baskı hizmetlerinde olduğu gibi afişlerinde ilk amacı; hedef kitlesine doğru zamanda doğru sloganlar ile erişerek tüketicilerin hedeflerine erişmelerini sağlamaktır. Afiş baskı reklamcılığı anlatım dili ve alanında uzman kişilerin tercih ettiği doğru slogan seçimleri ile sunulan ürün yahut hizmeti daha dikkat çekici bir hale getirmektedir.

Afiş baskıların kullanıldığı alanlar ise TV, radyo ve basın ilanlarıdır. Afiş baskılar kullanıldığı alanlarda değişkenlik göstermektedir. Örneğin; iç mekanlarda kağıt kullanılır iken hava şartlarına karşı dayanıklı olmasının istenmesi nedeni ile dış mekanlarda branda ve bez gibi dayanıklı malzemelerin tercih edilmesi gerekmektedir.

 

 

Afiş Baskı Edinilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Reklam amacı ile kullanmak istediğiniz afişlerin tasarımları en az içerisinde yer alacak metinler, sloganlar kadar önemlidir. Afişlerin tasarımlarında çarpıcı öğelere yer vermeniz tüketicilerin ilgisini daha çok çekeceğinden hedef kitlenizi genişletmeniz bir o kadar artış olacaktır.

Bastırdığınız afişleriniz üzerinde mesajlarınızın algılanabilir olması yahut uzak bir mesafeden okunabilmesi dahi hedef kitleyi genişleten unsurlar arasında yer almaktadır. Font seçimleri konusunda da hassas olmanız gerekmektedir. Şayet büyük bir boy afiş hazırlama istiyor iseniz talep ettiğiniz görsellerin çözünürlüklerinin iyi olması edindiğiniz reklamın kalitesini, artırmaktadır. Kaliteli bir baskı için yüksek çözünürlü görseller ya da vektörel imaj çalışmalarına yer verebilirsiniz.

Afiş Baskı Seçiminde Atılacak Adımlar Nelerdir?

Çeşitli amaçlar doğrultusunda sıklık ile kullanılan bu baskı türü seçiminde üzerinde durulması gereken adımlar vardır. Afişlerin ilk amacı bireylerin ilgisini çekerek tanıtılan ürün yahut hizmetin onların akıllarında yer edinmelerini sağlamaktır. Bu sayede firmaların hedef kitleleri genişleyecek ve amaçlarına daha pratik bir şekilde erişebileceklerdir. Alanında uzman kişiler tasarım konusunda en iyi çözüm önerilerini sizlere sunmak ile birlikte doğru slogan seçimleri konusunda da destek vermektedir.

Afiş hazırlanırken doğru boyut seçimi çok önemlidir. Teorik olarak afiş baskılar kitlelerin ilgisini çekmek için kullanılan baskı türlerindendir. En çok tercih edilen afiş boyutları 32x47cm afiş baskı, 50x70cm afiş baskı, 70x100cm afiş baskı, 80x120cm afiş baskı olmaktadır. Kullanım amacı doğrultusuna göre değişkenlik yaratılabilir.

Ana amaç bir bakışta kitlenizin vermek istediğiniz mesajı algılayabilmesidir. Hizalama, görseller, metinlerin belli bir düzen dahilinde yerleştirilmesi gerekmektedir. Simetriyi yakalayabilmek adına yoğun bir şekilde talep gören metin hizalama şekli ortadan hizalamadır. Görsellerinizi doğru seçmeniz ve renklerin gücünden sınırsız bir şekilde yararlanmanız halinde sizlerde en kaliteli afiş baskı hizmetini edinebilirsiniz. Daha önce bu alanda neticelendirdiğimiz afiş örnekleri faaliyetlerimize erişmek için sizlerde sitemizi inceleyebilirsiniz.

Afiş Baskı Fiyatları

Sizlerde bu denli yoğun talep gören afiş baskı ile alakalı daha detaylı bilgiler için sitemizi inceleyebilir yahut afiş baskı fiyatları ile alakalı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Afiş örnekleri ile hedeflerinize daha kolay erişebilmeniz için dikkat edilmesi gereken bir kaç kriter bulunmaktadır. Örneğin; marka ve ürün tanıtımlarında doğru sloganları kullanabilmek oldukça kaliteli sonuçları doğuracaktır. Bunu sağlayabilmenin yolu ise sizlerin isteklerinizi içtenlik ile dinleyip, heyecanlarınıza ortak olabilen aynı zamanda alanına hakim olan uzmanların olması hayli önemlidir. Hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için heyecanlarınızı paylaşmayı bekliyoruz.

 

Afiş Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Afiş baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Afiş Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Afiş Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.