Neon Tabela  Reklam alanında pek çok çeşitlilik bulunmaktadır. Reklam sektörünün bu denli yoğun olması firmalar için hayli önemli sonuçlar doğurmaktadır. Zira firmalar gelişen teknolojiler sayesinde daha çok rekabet hali almakta ve bu rekabeti kaliteli bir şekilde yenebilmenin yolu olarak ta reklamcılık hizmetinden yardım almaktadırlar. Reklamcılıkta en çok tercih edilen tabela çeşitlerinde biri de neon tabelalardır. Sizlerde diğer reklam türleri ile kıyaslandığında daha kalıcı etkiler bırakan tabela hizmetleri ile alakalı  alanında uzman bir ekip kuran ve bu alanda uzun yıllardır hizmet veren bizler ile çalışabilirsiniz.

Diğer tabela türlerine nazaran biraz daha farklı teknik kullanımları ile elde edilen neon tabela, neon çubuklarının yüksek ısılara maruz bırakılarak şekil verilmesi ile elde edilmektedir. Daha çok el işçiliğine dayanan neon tabela görsel  açıdan son derece iddialı bir görünüşe sahiptir.  Reklam mecrası olarak kullanılan neon tabelalar kendi renkleri ile aydınlatabilen neon tabelalarda işçilik oldukça önem teşkil etmektedir. Kaliteli ellerden çıkan neon tabela hizmeti ile sizlerde uzun süreli reklam faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.

Neon Tabela Nedir?

Neon Tabela yapımı bahsettiğimiz üzere ince işçilik isteyen bir hizmettir. Neon tabelanın bu denli yaygın kullanılmasının nedeni ise yaydığı ışığın kalitesi ve parlaklığının kayda değer olmasıdır. Küçük ve basit bir çalışma işe fazlaca detay barındıran bir tabela uygulaması arasında zaman, işçilik ve elbette fiyat farkı olacaktır. İstediğiniz özelliklere uygun bir neon tabela hizmeti almanız halinde sizlerde bu reklamlarınızı uzun süreli olarak kullanabileceksiniz.

Bizler reklamcılığın en eğlenceli kısmı açık hava reklamcılığı ile dijital baskı reklamcılığı alanlarında uzun yıllar emek vermiş bir firma olarak gelişen teknolojileri yakinen takipte kalarak bilgilerini sürekli olarak güncelleyen ekip arkadaşlarımız ile birlikte müşterilerimizin yüzlerini güldürmeyi amaçlamış bir firmayız. Sizler ise uzman olduğumuz alanda vermiş olduğumuz hizmetlere ait görsellere erişebilmek için sitemizi inceleyebilir neticelendirdiğimiz işleri görebilirsiniz.

Neon Tabela Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Aynı sektörde faaliyette bulunan bireyler, sektörde öncü olabilmek adına bir takım hususlara özen göstermelidirler. Sizlerde alanında uzman kişiler ile reklam çalışmaları gerçekleştirdiğiniz takdirde , hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Reklamcılık alanında diğer türlere nazaran en çok talep gören hizmet İstanbul neon tabela olmaktadır. Neon tabela ile birlikte hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

Hedef kitleniz ise genişlemeye başladığı müddetçe bilinirliğinizde aynı oranda artmaktadır. Reklamcılığın göz bebeği olarak nitelendirilen tabela çeşitlerinden olan İzmir neon tabela kullanmanın, tüketicilere sunduğu bir takım avantajlar vardır. Bu avantajlardan kısaca bahsetmek isteriz.

Tabela edindiğiniz takdirde iş potansiyeliniz’de de artış gösterilecektir. Alanında uzman kişilerin kullanmış olduğu, hedef kitleye yönelik doğru ifadeler ürünlerinizin tanıtımlarını yapmaktadır. Tabelalar sayesinde estetik görüntü ve yönlendirmeler gerçekleştirilmektedir. Daha önce hem açık hava reklamcılığı hem de tabela çeşitlerinden İstanbul  neon tabela ile ilgili neticelendirdiğimiz faaliyetlerimize erişmek için sizlerde sitemizi inceleyebilirsiniz.

Neon Tabela Fiyatları

Sizlerde firma bilinirliğinizi artırmak ve imaj çalışmaları gerçekleştirmek istiyor iseniz reklamcılığı mutlaka tercih etmelisiniz. Reklamcılığın en çok tercih edilen partilerinden biri olan Neon tabela ile sizlerde istediğiniz reklamı hem de bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz. Sektörden sektöre değişkenlik gösteren talepler doğrultusunda fiyatlarda sabitlenmektedir.

Sizlerde neon tabela fiyatları ile alakalı net bir bilgiye ulaşmak istiyor iseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak fiyat konusunda netlik yakalayabilirsiniz.Neon yazı fiyatları ve detayları Baskı Hizmetinde.

whatsapp telefon mail

6 sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Close

Dekoratif Neon Tabela

Neon tabela diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha farklı bir teknik ile yapılır. Neon tabela neon çubuklarının yüksek ısılara maruz bırakılarak şekil verilmesi sonucu ile elde edilir. El işçiliğine dayanan neon tabela görsel açıdan son derece iddialıdır.  Dekoratif neon tabela hem iç hem de dış mekâna uygulanabilir. Dekoratif neon tabela ile ev ve ofisinizde sizi ve işinizi yansıtacak detaylar elde edebilirsiniz. Kişiye özel istediğiniz model ve tarzda üretilebilen dekoratif neon tabela ile sizde rakiplerinizi dekorasyon farkı ile geride bırakabilirsiniz.  Dekoratif neon tabela loş ışığı ile güzel bir görüntü sağladığı için çok fazla tercih edilir. Dekoratif neon tabelalar karanlık ortamlarda ve geceleri çok fazla gösterişli ve dikkat çekici olurlar. 
Close

Hediyelik Neon Tabela

Hediyelik neon tabela ile sevdiklerinizin yüzünü güldürmek artık çok kolay. Neon Tabela diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha farklı teknik kullanımı ile elde edilir. Özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir üründür. Bu görseller çok iddialı ve kendini gösteren, estetik yapıda, göz alıcı renklerde ve kişiye özel neon tabela olarak üretilebildiği için çok fazla talep görmektedir.  Neon tabelalar genellikle iç mekân ve aydınlatmada kullanılan diğer florasan gurubuna göre &60 daha az enerji kullanılır. Ayrıca loş bir ışık yanması sebebiyle güzel bir görüntü sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Neon tabelalar geceleri çok gösterişli ve ilgi çekici olurlar.   Hediyelik neon tabela yapımında işçilik çok önemlidir. Kişiye özel neon tabela yapıldığı için kaliteli işçilikle yapılmalıdır. Kaliteli bir işçilik ile yapılan neon tabelalar yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 
Yer tutucu
Close

Kişiye Özel Neon Tabela

Kişiye özel neon tabela, sizlere neon tabela konusunda inanılmaz bir avantaj sunuyor. Kişiye özel neon tabela ile sizi yansıtan bir tabela ya da kendinize sizi özel hissettirecek tasarımlar yaptırabilirsiniz. Neon tabela yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi neon tabela, neon çubuklarının yüksek ısıya maruz bırakılarak şekil verilmesi sonucu elde edilir. Kişiye özel neon tabela yapımında işçilik çok önemlidir. Neon tabela belirttiğimiz gibi başlı başına işçilik istediği için ve kişiye özel olarak üretildiğinden dolayı kaliteli işçilikle yapılmalıdır. Kaliteli bir işçilik ile yapılan kişiye özel neon tabela yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
Close

Neon Yazılar

Neon yazılar ile işletmenizin tarzını ortaya koyabilirsiniz. Neon yazılar monte edilecek duvar veya zeminin önceden ölçüsü alınmak suretiyle yapılır. İstenilen renk ve yazı fontu ile neon yazılar hazırlanabilir. İstenilen yazı tasarımı hazırlandıktan sonra uygulama yapılacak alana monte edilir. Neon tabeladan tek farkı sadece yazı metninden oluşuyor olmasıdır. Neon harfler büyük bir ustalıkla hazırlanarak teslim edilir.