Neon tabela reklamcılık alanının tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünüdür. Renkleri ile gecelere ayrı bir hava katan neon tabela çeşitleri yıllardır vazgeçilmez tabela modeli arasına girmiştir.
Neon tabela sıradan bir tabela olmaktan çok öte ayrı bir sanattır. Ustalık ve özle bir yetenek isteyen neon tabela ince işçilik ister. Neon tabela nedir: Özel olarak üretilen ateşte ısıtılarak şekil alabilen cam borular kullanılarak yapılan bir tabela çeşididir.

Neon Tabela Yapımı

Neon tabela yapımı tasarımı yapılacak olan figür ve harfe göre cam borular belirlenir. 8 mm’den 20’mm kadar çıkabilen ölçülere sahiptir. Özel ateşli ocaklarda şekillendirilerek neon gazı ve argon gazı uygulaması ile rengi belirlenir. Küçük cam borulardan oluşan neon tabelalar uzun ömürleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Neon tabela yapımı ince bir işçilik ve ustalık gerektiren bir tabela çeşididir. Neon tabela imalatı konusunda alanında uzman olan Baskı Hizmeti Firmamız ile sizlerde kaliteli bir işçilik ile tanışmış olursunuz. Daha önceki yapmış olduğumuz neon tabela modellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İstediğiniz neon tabela tasarımı dışında hazır neon tabela çeşitlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Neon tabela İstanbul ilinde hizmet veren firma arayışınız var ise Baskı Hizmeti tüm İstanbul’a hizmet verdiği gibi Türkiye’nin her yerine de hizmet vermektedir.

Neon Tabela Özellikleri

Neon tabelalar diğer reklam ve tanıtım ürünlerine göre daha göz alıcı bir yapıya sahiptir.  Sahip oldukları özellikleri bakımından sıklıkla tercih edilir. Neon tabela özellikleri;

  • İstenilen şekli ısının yardımı ile kolayca alabilir
  • Tabela çeşitleri arasında siyak boşluklar bulunmaz
  • Uzun bir kullanım ömrüne sahiptir
  • Gece geç saatlerde firmaların dikkat çekmesini ve görünmesini sağlar
  • İşletmelerin marka çalışmaları için oldukça önemlidir
  • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir

Neon tabela özellikleri bakımından birçok tabela çeşidine göre büyük avantajlar sağlar. Özellikle estetik ve görünüş bakımından neon tabela çok daha dikkat çekicidir.

Yaz sil neon tabela ise neon tabela görünümlü ışıklı panolardan oluşur. İstenilen yazı yazılıp tekrar silinebilir özelliğinden dolayı günlük olarak değişen menü, etkinlik gibi durumlarda yaz sil neon tabela sıklıkla tercih edilir.

Neon Tabela Fiyatları

Neon tabela fiyatları hazır neon tabela çeşitlerine, harf ve logo boyutu, kullanılacak alanın metrekaresi gibi bir çok özelliğe bağlı olarak değişmektedir. Neon tabela fiyat konusunda sizlerde detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Neon tabela fiyatları en ucuz fiyat avantajı ile Baskı Hizmetinde sizleri bekliyor.

Neon ışıklı tabela çeşitleri ve daha fazla neon tabela ürünü için sayfamızı ve ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Neon tabela çeşitleri en kaliteli işçilik en uygun fiyat avantajı ile Baskı Hizmetinde.

whatsapp telefon mail

8 sonuç gösteriliyor

Show sidebar
çift sıra neon tabela çalışması
Close

Çift Sıra Neon Tabela

Çift sıra neon tabela dikkat çekiciliği ile çok sık tercih edilmektedir. Neon tabela neon çubuklarının yüksek ısılara maruz bırakılarak şekil verilmesi sonucu elde edilir. El işçiliğine dayanan neon tabela görsel açıdan çok şık ve son derece iddialıdır. Çift sıra neon tabela görsel açıdan zenginliği ile hem iç hem de dış mekâna uygulanabilme özelliğine sahiptir. Çift sıra neon tabela yapımında işçilik çok önemlidir. Çift sıra neon tabela başlı başına işçilik gerektiren bir ürün olduğundan dolayı kaliteli bir işçilik ile yapılmalıdır. Çift sıra neon tabela yapılırken bir sıra kontur yapmak yerine iki sıra kontur yapılarak elde edilir. Çift sıra neon tabela belirginlik özelliğinden dolayı işletmenizde reklam, evinizde ise görsel açıdan zenginlik sağlayacaktır. Çift sıra neon tabela yaydığı loş ışıklar ile sağladığı mükemmel görüntü sebebi ile çok fazla tercih edilir. Çift sıra neon tabela özellikle gece veya karanlık ortamlarda kendini gösterir.
dekoratif neon tabela örnekleri
Close

Dekoratif Neon Tabela

Neon tabela diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha farklı bir teknik ile yapılır. Neon tabela neon çubuklarının yüksek ısılara maruz bırakılarak şekil verilmesi sonucu ile elde edilir. El işçiliğine dayanan neon tabela görsel açıdan son derece iddialıdır.  Dekoratif neon tabela hem iç hem de dış mekâna uygulanabilir. Dekoratif neon tabela ile ev ve ofisinizde sizi ve işinizi yansıtacak detaylar elde edebilirsiniz. Kişiye özel istediğiniz model ve tarzda üretilebilen dekoratif neon tabela ile sizde rakiplerinizi dekorasyon farkı ile geride bırakabilirsiniz.  Dekoratif neon tabela loş ışığı ile güzel bir görüntü sağladığı için çok fazla tercih edilir. Dekoratif neon tabelalar karanlık ortamlarda ve geceleri çok fazla gösterişli ve dikkat çekici olurlar. 
hediyelik neon tabela fiyatları
Close

Hediyelik Neon Tabela

Hediyelik neon tabela ile sevdiklerinizin yüzünü güldürmek artık çok kolay. Neon Tabela diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha farklı teknik kullanımı ile elde edilir. Özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir üründür. Bu görseller çok iddialı ve kendini gösteren, estetik yapıda, göz alıcı renklerde ve kişiye özel neon tabela olarak üretilebildiği için çok fazla talep görmektedir.  Neon tabelalar genellikle iç mekân ve aydınlatmada kullanılan diğer florasan gurubuna göre &60 daha az enerji kullanılır. Ayrıca loş bir ışık yanması sebebiyle güzel bir görüntü sağladığı için çok fazla tercih edilmektedir. Neon tabelalar geceleri çok gösterişli ve ilgi çekici olurlar.   Hediyelik neon tabela yapımında işçilik çok önemlidir. Kişiye özel neon tabela yapıldığı için kaliteli işçilikle yapılmalıdır. Kaliteli bir işçilik ile yapılan neon tabelalar yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 
iç mekan uygulama neon
Close

İç Mekan Neon Tabela

İç mekan neon tabela ofis, işyeri ve evlerde iç alanlarda kullanılan tabela çeşididir. Işıklı neon ürünler olan iç mekan neon tabela sadece reklam amaçlı değil mimari ve dekorasyon amaçlı olarak da sıklıkla tercih edilir. İç mekanlarda kullanılan bu ürünler görsel açıdan oldukça estetik çalışmalardır. İç mekanlar için hazır neon tabela çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Dönemin popülerliğine göre desen ve figürleri yaptırarak evlere dekoratif hava katılabilmektedir.
Yer tutucu
Close

Kişiye Özel Neon Tabela

Kişiye özel neon tabela, sizlere neon tabela konusunda inanılmaz bir avantaj sunuyor. Kişiye özel neon tabela ile sizi yansıtan bir tabela ya da kendinize sizi özel hissettirecek tasarımlar yaptırabilirsiniz. Neon tabela yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi neon tabela, neon çubuklarının yüksek ısıya maruz bırakılarak şekil verilmesi sonucu elde edilir. Kişiye özel neon tabela yapımında işçilik çok önemlidir. Neon tabela belirttiğimiz gibi başlı başına işçilik istediği için ve kişiye özel olarak üretildiğinden dolayı kaliteli işçilikle yapılmalıdır. Kaliteli bir işçilik ile yapılan kişiye özel neon tabela yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
neon kutu harf tabela ornekleri
Close

Neon Kutu Harf

Neon kutu harf marka ya da firmanızın görünebilirliği açısından oldukça dikkat çekicidir. Neon kutu harf sahip olduğu neon ışıkları sayesinde daima dikkat çekici bir şekildedir. Her mekâna rahat bir şekilde uygulanan neon kutu harfler tamamen tüketicinin istek ve talepleri doğrultusunda yapılır. Kişiye özel neon kutu harf yapıldığı için çok fazla tercih edilmektedir.
neon yazı örnekleri
Close

Neon Yazılar

Neon yazılar ile işletmenizin tarzını ortaya koyabilirsiniz. Neon yazılar monte edilecek duvar veya zeminin önceden ölçüsü alınmak suretiyle yapılır. İstenilen renk ve yazı fontu ile neon yazılar hazırlanabilir. İstenilen yazı tasarımı hazırlandıktan sonra uygulama yapılacak alana monte edilir. Neon tabeladan tek farkı sadece yazı metninden oluşuyor olmasıdır. Neon harfler büyük bir ustalıkla hazırlanarak teslim edilir.
tek sıra neon tabela fiyatları
Close

Tek Sıra Neon Tabela

Tek sıra neon tabela ilgi çekiciliği ile günümüzde cafe ve barlar başta olmak üzere çoğu sektörde kullanılmaktadır. Neon tabela yapımı ince isçilik isteyen bir reklam türüdür. Neon tabelanın hemen hemen her sektörde yaygın olarak kullanılmasının sebebi yaydığı ışığın kalitesi ve parlaklığıdır. Çok fazla detayı olan neon tabela sizin ve işletmenizin tarzını yansıtarak müşterilerinizin çok fazla dikkatini çekecektir. Neon tabela, neon çubuklarının ısıtılarak şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkar. Bu tabeladaki çekiciliğin en önemli sebebi kesinlikle neon ışığının kendisidir. Kesintisiz olarak neon verildiği için çekici olur ve akşamları muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Tek sıra neon tabela, neon tabelalar yapılırken bir yazının harflerini 2 defa kontur yapmak yerine harfleri bir defa kontur şeklinde çerçevelemesidir. Tek sıra neon tabela ince ve zarif duracağı için ev veya ofis dekorasyonunuz da da sizi yansıtacak ve size eşlik edebilecek bir çalışmadır. Tek sıra neon tabela çift sıra neon tabelaya oranla &70-80 oranında daha uygun fiyatlıdır.