İsminden de anlaşılacağı üzere şeffaf folyo baskı, diğer folyolara kıyas ile şeffaf yapıya sahip olana denilmektedir.

Kullanımı uzun ve rahat olan bu folyo çeşidi, arka yüzeyinin yapışkanlı olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Herhangi yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymayan İstanbul şeffaf folyo baskı’da folyo, PVC yapılı olmaktadır.

Bu folyolar, m² gram ağırlığı ve PVC özelliği ile yapışkanında ki kalite, mikron kalınlığına göre sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma ise birbirinden farklı özelliklere göre olmaktadır.

Şeffaf Folyo Baskı Nerelerde Kullanılmaktadır?

Özellikle cam yüzeylerinde kullanılmakta olan şeffaf folyo baskı, mağaza vitrinlerinde arka kısmın tamamen görülmesine katkı sağlamaktadır.

Dış mekanlarda ki kullanımların yanı sıra iç mekanlarda da çokça tercih edilmektedir. Cam ve pleksi gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve kirden arındırılmış zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Firmamız hakkında kısa bir bilgi sunduktan sonra fiyatlar konusuna değineceğiz.

Açık hava reklamcılığı ile dijital baskı alanlarında uzun süredir faaliyet göstermekte olan Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler; deneyimli ve bilgilerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli olarak güncelleyen bir ekip ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sizlerde hem şeffaf folyo hem de diğer reklamcılık hizmetleri ile alakalalı detaylar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Şeffaf Folyo Baskı ve Fiyatları

Firmamızdan talep olunan hizmetlerimize ait fiyatlar tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda tespit olunmaktadır.

Vermiş olduğunuz ölçüler bu değişkenliğin en büyük sebeplerinden biridir. Sizlerde edinmek istediğiniz hizmetlerimize ait detaylar hakkında bilgi edinebilmek ve şeffaf folyo baskı fiyatları hakkında bir netliğe kavuşmak için site içerisinde yer alan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.Şeffaf folyo sticker ve diğer ürünler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Şeffaf sticker baskı fiyatları en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.