Blog

Etiler Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Etiler Araç Kaplama

Her türlü aracın kendine özgü tasarımları ile kaplanmasına Etiler araç kaplama denmektedir. Çeşitli şekillerde yapılan araç kaplama reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen bir reklam ürünüdür.

Komple araç kaplama, aracın sadece kapılarını kaplama, tavan kısmını kaplama veya herhangi belirlenen bir noktayı kısmi olarak kaplayarak reklamlarınızı daha hızlı hedef kitlenize ulaştırmak için Etiler Araç Kaplama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Reklam konusundan birçok avantajı bulunan Etiler Araç Kaplama ile trafikte sürekli olarak seyir halinde olan aracınız reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 yıl arasında araçlarınızda araç kaplama folyosunu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur. Cast Folyo normal folyonun en önemli özelliği olan yapışkanlı özelliğe sahiptir. Daha esnek ve daha zor olan açık hava koşullarında hem dayanıklıdır hem de araca asla zarar vermez.

Etiler Araç Kaplama & Araç Giydirme Fiyatları

Etiler Araç Kaplama Araç Giydirme fiyatları yapılan işlemin maliyeti birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. En önemli faktörlerinden biri malzemenin çeşitli olabilir malzemenin çeşidi ile kaplama ve giydirme işlemlerinin değişebilir olması uzun süreli kullanım için malzemenin kalitesini korumaktadır.

Etiler araç kaplama ve araç giydirme fiyatlarını belirleyen bir diğer özellik ise, metrekare durumu ve garanti süresinin uzunluğu ya da kısalığıdır.  Bu hizmetlere dayalı olarak bir fiyatlandırma yapılması için araçlara uygulanacak tasarımın önceden belirlenmesi gerekir.

Baskı Hizmeti firması olarak Cast folyo kullanılması gerekli olan araçlarda fiyatlar ise buna göre değişmektedir. Sizlerde araçlarınıza uygulayacağınız giydirme ve kaplama işlemleri ile kaliteli sonuçlar ve başarı elde etmek adına firmamız ile iletişime geçerek Etiler araç kaplama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir