Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Teknoloji yapılan araştırmalar neticesinde sürekli gelişim ve değişimler göstermektedir. Bu gelişimler her sektörü olumlu etkilediği gibi aynı zamanda sektör içi rekabetleri de artırmaktadır. Firmaların hedeflerini hayata daha kaliteli geçirmesi ve hedeflerine daha hızlı erişebilmeleri için özellikle reklamcılık hayli etkili sonuçlar doğurmaktadır. Reklamcılığın yapılabileceği alanlar kendi içerisinde farklı sınıflandırılmalara tabi tutulmuştur.

Reklamcılık hususunda en yoğun yararlanılan kaynaklardan birisi de dijital baskı olmaktadır. Sizlerde hedeflerinize erişebilme yolunda reklamcılığın gücünü hissetmek istiyor iseniz bu alanda uzun süreli hizmetler sunmuş ve bilgilerini sürekli güncelleyen bir ekip olan bizler ile çalışarak hayallerinize erişebilirsiniz. Firmamız hakkında kısa bir bilgi sunduktan sonra dijital baskı nedir? Dijital baskı ile diğer reklamcılık türleri arasında ki farklılıklar yahut benzerlikler nelerdir? Dijital baskı hizmetinin sunduğu avantajlar nelerdir? sorularına cevap bulalım.

Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler, alanında uzun yıllardır çalışmalarda bulunmuş ve bilgileri ile deneyimlerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli güncelleyen bir ekip ile çalışarak, tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunarak onları firma hedeflerine kavuşturmaktadır. Sizlerde alanında uzman kişiler ile çalışarak marka ve imaj çalışmalarınızı daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Baskı Nedir?

Genel bir tanım yapmak gerekir ise bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımlar ile fotoğrafların, el değmeden gelişen baskı teknikleri ile uygulanmasına denilmektedir. Dijital baskı teknolojisinde yaşanan gelişmeler baskı ihtiyacı olan kurumların işlerini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda fiyat avantajı sağlamakta ve yaratıcı birçok projeyi uygulama konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.

Üretim yapıp, ürettiğini hedef kitleye duyurmak isteyen işletme ve firmaların kaçınılmaz reklamlara ihtiyaçları vardır. Bu noktada ise uygun koşullar altında çalışmalar sergileyen bizler, alanında uzun süreli edindiği bilgiler ile müşterilerin yüzlerini güldürecek sonuçlar sergilemek için sürekli çalışmalar sergilemekteyiz.Dijital baskı ile birlikte firmalar tanınırlığını daha kolay bir şekilde artıracağından hedef kitlelerini de genişletecektir.

 

 

Dijital Baskı’nın Avantajları Nelerdir?

Sektörünüz ile alakalı bulunmuş olduğunuz faaliyetlerinizin, tarafınıza daha kaliteli neticeler sunabilmesi için reklamcılığın kaçınılmaz olduğundan bahsetmiştik. Bu alanda taleplerinize hızlı bir dönüş sağlayan dijital baskının avantajlarından kısaca bahsetmek isteriz.

  • Alanında uzmanlaşmış kişilerin gelen tepkileri hesap ederek birbirinden farklı içerikler üretebilmesi dijital baskının sunmuş olduğu faydalardan bir tanesidir. Üretilen her içerikler birbirinden farklı olmakta ve tarafınızca bildirilen her fotoğraf ve logo ile içerik üzerinde değişikliğe gidilebilmektedir.
  • Dijital baskılar ihtiyaç duyduğunuz anda tarafınıza teslim edilebildiğinden herhangi stok bulundurma zorunluluğunuz da olmamaktadır. Diğer reklamcılık türlerinde birim fiyatın daha uygun olmasından dolayı bolca bastırılır ve stokta tutulur. Her ne kadar bunun ekonomik olduğu düşünülse de depolama maliyeti sizleri gereksiz masrafa sokmaktadır. Dijital baskının sunmuş olduğu bu ayrıcalıktan yararlanarak depolama masrafından da kurtulabilirsiniz.
  • İhtiyaca dönük çözümler üretilebildiğinden dolayı hedefe ulaşma konusunda en başarılı sonuçları sergilediğini gönül rahatlığı ile söyleyebilmekte mümkündür. Amacınız eğitim ya da konferans duyuruları olabileceği gibi satın alma odaklı da olabilir. Bu sayede dilediğiniz kadar üretilebilir ve talepleriniz göz önünde bulundurularak hazırlıklar yapılır.

Sizlerde alanında uzman kişiler tarafından bu hizmetin sunulmasını istiyor iseniz sitemizden tarafımıza ulaşabileceğiniz telefon numaralarımıza erişebilirsiniz.

Dijital Baskı Fiyatları

Duyurusunu yapmak istediğiniz üretim, hizmet yahut faaliyetlerin etkili sonuçlar doğurabilmesi için bir takım kıstaslar vardır. Örneğin; sektörünüz ile alakalı sloganların doğru ve etkili bir şekilde seçilmesi o sektörde faaliyet gösteren firmalardan ön plan çıkmanızı sağlayabilmektedir. Bu da akılda kalıcılığınızı artırdığı gibi hedeflerinizin gerçekleştirmesi hususunda sizlere faydalar sağlamaktadır.

Sektörlerden sektöre değişiklik gösteren arzu ve talepler firmalar ve hatta bireylere göre dahi değişebilmektedir. Dijital baskı ölçüleri, istenilen baskı türü gibi unsurlar ile yapılan her dijital baskı fiyatları da birbirinden farklı olmaktadır. Sizler yaptıracağınız dijital baskı ile alakalı tarafımıza daha detaylı bilgiler sunarak daha sağlıklı bir maliyet planına erişebilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

Dijital Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Dijital baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montajı firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

Dijital Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Dijital Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.