dijital baskı istanbul

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı merkezimizde bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların ve görsellerin özel baskı teknikleri ile hızlı bir şekilde kullanılacak malzeme üzerine baskısının yapılmasına denir. Dijital baskı nedir sorusunun en doğru cevabıdır.

Dijital baskı, bilgisayar ortamında sizin belirlediğiniz reklam tasarımını ve dizaynını baskı makinesi kullanarak çıktısı alınan günümüzün gelişmiş reklam çeşitlerinden biridir. Firmanız için el ilanı broşür, branda veya afiş için oluşturulacak tüm baskı yöntemleri baskı makinelerinde işlenir. Firma olarak işletmenizin marka bilinirliğini arttırmanız için sizlere en hesaplı ve kaliteli reklam çözümleri sunmaktayız.

Dijital Baskı Çözümleri

Dijital Baskı çözümlerimiz ile işletmenizin reklam ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlara Baskı Hizmeti firmamızda yaptırabilirsiniz. Firmalar hedeflerini hayata geçirebilmek için yardımcı bazı kanallara ihtiyaçlara duyarlar. Günümüzün en popüler reklam kanallarından olan dijital baskı çözümleri ile son teknolojik cihazlar ile çözüme ulaştırılmaktadır.

Baskı Hizmeti firmamız dijital baskı çözümleri içinde yer alan, tabela,branda, dış cephe giydirme, broşür ve el ilanı gibi bir çok ürünü kaliteli ve hızlı şekilde sizler için üretmektedir.

Hedeflerinize ulaşmak için Baskı Hizmeti ile tanışmaya ne dersiniz?

Baskı Hizmeti firmamız alanında uzun yıllar boyunca başarılı çalışmalara imza atmış en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmayı firma misyonu haline getirmiş baskı sektöründe en iyi firmalardan biridir. Müşteri potansiyelinizi artırmak ve markanızın herkes tarafından bilinir olmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse 0 212 620 11 19 iletişim numaramız dan bizlere ulaşarak dijital baskı çözümleri konusunda destek alabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile sizlere istediğiniz özelliklerde reklam çözümlerimi dijital baskı makinelerinde kısa sürede hazırlıyoruz. Dijital baskı sistemleri sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek tüm ürünleri üretmektedir.

Dijital baskı hizmeti veren firmamız müşterilerimize en uygun ve etkili çözümleri sunmak için çalışmakta ve teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Neden Dijital Baskı Tercih Edilir?

Dijital Baskı işletmeler tarafından neden tercih edilir ve avantajları nelerdir? Dijital baskının tercih edilme nedenleri arasında ilk öncelikle düşük maliyetli olması yer alır. Ön üretim aşaması olmadığı için maliyeti de düşüktür. Kalıp, montaj gibi işlemleri devre dışı bırakan Dijital Baskı hem iş gücünden hem de maliyet açısından büyük tasarruf sağlar.

Bir diğer tercihe dilme nedeni yüksek hızda baskı yapılmasıdır. 1 saat gibi bir zaman diliminde 12 bin çıktı alınır. Tasarımlar hazır ise aynı gün içinde çıktılar alınır.

Kalıp kullanımı olmadığı için kişiye özgü tasarımlar yapılır. En büyük özelliği ve tercih edilme nedeni ise baskı üzerinde değişiklik yapılabilme esnekliğine sahip olmasıdır. Sizde işletmeniz için dijital baskı sistemlerinden mutlaka yararlanmalısınız.

Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Teknolojinin hızla ilerlemesi baskı alanında da büyük değişim ve gelişmelere neden olmuştur. Dijital baskı makineleri ile hızlı çözümler üreten firmamız işletmenizi başarıya götürecek kapının anahtarıdır.

Dijital baskı genellikle büyük boyutlarda iç ve dış mekanlarda kullanılır. Bu bir genel görüştür fakat tüm baskı çözümlerinde dijital bakı kullanılmaktadır. Dijital baskı ile neler yapılır örnek vermek gerekirse; broşür, kartvizit, el ilanları, kitap, defter, ajanda ve takvim gibi alanlarda da çok fazla kullanıma sahiptir. Son sistem dijital baskı makineleri ile başarılı işlere imza atmaktayız.

Dijital baskı kullanımın sık olmasının ana nedenlerinden biride ihtiyaca yönelik üretilmesidir. Örneğin bir konferansı duyurmak için 5 adet büyük bir baskıya ihtiyacınız var ve hepsinin tasarımının ayrı olması gerekiyorsa dijital baskı bu özelliğe cevap verecek durumda çözümler üretmektedir. Dijital baskı makineleri ile en hızlı reklam çözümleriniz Baskı Hizmeti firmamızda.

Dijital Baskı Sistemleri ve Fiyatları

dijital baskı hizmetleri

İşletmenizin marka bilinirliğinin artması ve daha çok satış yapabilmeniz için reklamlara ihtiyacınız vardır. Bizler İstanbul ilinde dijital baskı sistemleri merkezimizde markanızın daha çok insana duyurulması için ihtiyacınız olan dijital baskı çözümlerini sunmaktayız. Örneğin; bulunduğunuz şehrin en dikkat çeken bulvarında yer alan bir dijital baskı görseliniz insanların dikkatini çekecektir. Bu sayede her gün yüzlerce insanın markanızı tanımış olmasını sağlamış olursunuz. Üstelik reklam çalışmaları görsel hafızanın güçlü olmasından dolayı sesli reklamlara göre daha fazla geri dönüşüm sağlamaktadır. Dijital baskı fiyatları ve daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskı malzemesine göre değişkenlik göstermektedir. Uzmanlarımıza yapacağınız reklam çalışması hakkında detaylı bilgi vererek fiyat alabilirsiniz. İletişim için0 212 620 11 19hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatları sunmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Dijital baskı hakkında bilgi için bizlere mutlaka ulaşın.

Haydi işletmenizi ele güne reklam edelim!

 

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı İstanbul

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı Fiyatı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay