Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. Dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. Baskı Hizmeti firmamız uzun yıllardır en iyi dijital baskı çözümlerini üretmektedir. Yenilikleri takip eden, sağlam kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

Dijital baskı hakkında sıkça sorulan sorular

Dijital baskı Nedir?

Dijital baskı nedir kısaca tanımlayacak olursak; tasarımların çeşitli materyalleri üzerine bilgisayarlı ortamda özel dijital baskı makinelerinde üretilmesidir. Tekstilde dijital baskı nedir? Bu çalışmalar ise 2000’li yıllarda yaygınlaşan dijital baskı çalışmalarıdır. Sublimasyon kağıt veya direk kumaş üzerine uygulanır.

Dijital baskı nasıl yapılır?

Baskıya verilecek olan tasarımın bilgisayarlı ortama aktarılarak tasarımcılarımız tarafından düzenlendikten sonra dijital baskı makinesine gönderilerek baskı yapılacak materyale basılması şeklinde üretilir.

Dijital baskı makinası nasıl kullanılır?

Dijital baskı makinesi kullanımı profesyonellik isteyen bir iştir. Dijital baskı makinesi ölçülerine ve özelliklerine göre farklı kullanımlara sahiptirler.

Dijital baskı nasıl çıkar?

Dijital baskı eğer tekstil ürününe işlendiyse çıkması için ütüleme ve yıkama kurallarına uymamak dijital baskının çıkmasını sağlayacaktır. Fakat bununla birlikte üründe de deformasyon oluşabilir.

Dijital baskı operatörü ne iş yapar?

Dijital baskı operatörü her tip dijital baskı makinesinde tasarımın çeşitli materyallere basılmasını işlemlerini yapar.

Kumaşa dijital baskı nasıl yapılır?

Kumaşa dijital baskı yapılırken kumaşın dijital baskı makinesine düzgün şekilde yerleştirilmesi gereklidir. Silindirlerin arasından geçerek baskı yapılacak alana gelerek dijital baskı makinesi sayesinde kumaşa istenilen dijital baskı uygulanır.

Dijital baskı nerede yaptırabilirim?

Dijital baskı işlemi profesyonellik isteyen bir işlem olduğu için alanında uzman bir firmadan destek alınması şarttır. Baskı Hizmeti olarak dijital baskı sektöründe hatırı sayılır bir firma olarak bizlerden en kaliteli dijital baskı işlemlerini en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

Neden dijital baskı tercih etmeliyim?

Dijital baskı özellikle az sayıda baskı ve hızlı teslim işlerde kullanılması gereken en önemli baskı tekniklerinden biridir. Bütçenizi zorlamayacak ve istenildiğinde baskı üzerinde düzenleme yapılacak bir tanıtım için dijital baskı tekniğini tercih etmelisiniz.

Dijital baskı çeşitleri nelerdir?

Dijital baskı çeşitleri, branda, afiş, vinil, one way vision, cast folyo, şeffaf folyo kısaca iç ve dış mekanlarda kullanılacak olan tüm baskı türleri dijital baskı çeşitleri arasındadır.

Dijital Baskı Fiyatları Nasıl belirleniyor?

Dijital baskı fiyatları yapılacak çalışmanın m² ve baskıda kullanılan malzemesine göre değişmektedir. online dijital baskı ve dijital baskı konusunda en iyi dijital baskı hizmeti konusunda uzmanlarımızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik baskı nedir ; fiyatları ve özellikleri bakımından belirli ölçülerde üretilen standart dijital baskı çeşitleridir.

Dijital Baskının Avantajları Nelerdir?

İşletmeniz için dijital baskının bir çok avantajı bulunmaktadır. Firmanız için öne çıkan bazı avantajlar;

Maliyeti düşüktür,
Reklam kalitesi yüksektir,
Hızlı üretim sağlar,
Üretim kapasitesi yüksektir,
Baskıdan önce değişiklik yapma imkanı vardır,
Firma ihtiyacı kadar baskı yapılır,
Boya konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır,
Birçok zemin üzerinde çalışılabilir.

whatsapp telefon mail

44 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Show sidebar
Yeni
afiş baskı örneği
Close

Afiş Baskı

Afiş baskı diğer adı ile poster baskı; istenilen hedeflere ulaşmak için seçilen reklam türlerinden biridir. Afiş baskı nedir? sorusunun net cevabına bakılırsa; bir ürünü tanıtmak veya bir mesajı iletme için hazırlanan gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında karşımıza çıkan dijital baskı çeşididir. Diğer açık hava reklamcılığı hizmetlerinde olduğu gibi afiş baskı amacı da hedef kitleye, doğru zamanda doğru sloganlar ile erişerek tüketicilerin hedeflerine erişmelerini sağlamaktır. Afiş baskı farklı çeşit ve stillerde yapılır ve farklı özellikteki kağıtlar üzerine yapılır. Kişiye özel afiş baskı üretimi yaygınlaşması ile reklam ve tanıtım alanlarında çok fazla kullanılan ve kısa sürede, kaliteli bir şekilde yapılan bu baskı çeşidinde seçilecek resim çok önemlidir. Resime destek olarak çeşitli puntolardan oluşan yazılarda kullanılabilir. Afiş baskı kullanılan alanlar; televizyon, radyo ve basın ilanlarıdır. İç mekanlarda uygulanan afiş baskılarda kâğıt kullanılır iken dış mekanlarda etkenlere karşı branda ve bez gibi dayanıklı malzemeler tercih edilir. Afiş hazırlanırken doğru boyutun seçilmesi çok önemlidir. En çok tercih edilen afiş baskı boyutları32x47cm afiş baskı, 50x70cm afiş baskı, 70x100cm afiş baskı, 80x120cm afiş baskı olmaktadır. Afiş baskı boyutları kullanım amacı doğrultusuna göre değişkenlik yaratılabilir. whatsapp telefon mail
Yeni
araç giydirme kaplama
Close

Araç Kaplama & Araç Giydirme

Araç kaplama açık hava reklamcılığında reklam hedeflerine ulaşılması açısından en önemli reklam araçlarından biridir. Reklam sektörünün bel kemiği olan dijital baskı alanında en sık kullanılan reklam türlerinden biridir. Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır.  Araç kaplama reklamı için çok fazla enerji sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Aracınız park halinde iken veya çok fazla trafik olan bölgelerde dahi reklam görevini yerine getirecektir.Araç giydirme ile edindiğiniz reklam sizlere büyük bir kolaylık sağlar ve ayrıca reklam maliyetiniz minimum seviyeye iner. Uzun süre kullanılabildiği için araç giydirme işlemini sık sık tekrarlamak durumunda kalmazsınız.   whatsapp telefon mail
ayaklı pano
Close

Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı reklam panoları, en çarpıcı ve dikkat çekici tanıtım ve pazarlama ürünlerinden biridir. Kullanım alanları ve boyutları düşünüldüğünde müşterileri ilgili hedefe yönlendirme konusunda oldukça etkilidirler. Baskıları 3 veya 5 mm Foreks folyo üzerinde yapılmaktadır. Özellikle reklam amaçlı tercih edilen ayaklı panolar, Foreks malzemenin dayanıklılığı sayesinde, ürününüzü hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm foreks baskı ihtiyaçlarınız için dilerseniz kendi tasarımlarınızı kullanabilir ya da sitemiz üzerinde yer alan hazır şablonlardan faydalanabilirsiniz. whatsapp telefon mail
Yeni
baskes sticker baskı
Close

Baskes

Baskes Nedir? Dijital baskı makinelerinde basılıyor olan ürünlerin yine aynı makine içerisinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün içerisinde kalacağı şekilde, etrafında kalan fazlalıkların dekupa yani kesilme işlemine baskes denilmektedir. Baskes nasıl yapılır, sorusunu sıklık ile duymaktayız. Baskes işleminin nasıl yapıldığına dair sorularınızı yazımızda inceleyebilirsiniz. Grafik tasarım işlemleri bittikten sonra ürünün baskı makinesine gönderilmesi ile başlamaktadır. Aracın baskes özelliği varsa baskıyı yaptıktan sonra kesimini de yaparak çıkmaktadır. Baskes özelliği yoksa da baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafında ki fazlalıkların alınması ile işlemler tamamlanmış olur. Baskes’te kullanılan mürekkebin cinsi ile türü ayırt edilemez. Sonuç itibari ile kesilecek olan folyo olduğu için terch edilen mürekkebin herhangi bir özellikte olmasına gerek yoktur. Adından da anlaşılacağı üzere baskes, baskı folyosunun üzerine yapılan baskı işleminden sonraki kesme işlemine denilmektedir. Geride kalan bütün folyoların kesim işlemi ise folyo kesim sınıfına dahil olmaktadır. whatsapp telefon mail
baskılı cam filmi modeli
Close

Baskılı Cam Filmi

Yaşam alanlarında son zamanlarda çokça kullanılan baskılı cam filmi, tercih edildiği alana estetik bir görünüm katmaktadır.
afiş baskı
Close

Bez Afiş Baskı

Bez afiş baskı tanıtım ve duyuru ilanlarının yayınlandığı dayanıklılık konusunda dış mekanlarda da kullanılabilen afiş baskı türüdür. Bez afiş baskı getirisi yüksektir ve maliyeti diğer baskı türlerine göre daha düşüktür.  Bez afiş baskı ile verdiğiniz reklamlar uzun süre göz önünde olur. Bez afiş baskı yaptırırken çok yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmaz. Bez afiş baskı dayanıklılığı sayesinde sürekli yaptırmanız gereken bir reklam türü değildir. Bir defa bez afiş baskı yaptırdığınız zaman uzun süreli kullanabilirsiniz. Kişiye özel bez afiş baskı yapılabildiği için bez afiş baskı herkes tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.  Bir hizmet veya ürünün tanıtımını yapmak istiyorsanız bez afiş baskı reklam çeşidini kullanarak hedef kitlenizin dikkatini çok daha hızlı çekebilirsiniz. Hedef kitleniz bez afiş baskı üzerinde ayrıntılara değil dikkat çekmek istenilen noktalara odaklanır. Bu nedenle asıl başarı resim ve sloganlardan hazırlanan afişlerden elde edilir.  whatsapp telefon mail
Yer tutucu
Close

Billboard Baskı

Billboard baskı, özellikle yaz aylarının en hareketli sezonunda, güzel havanın etkisi ile dışarıda olma eğilimi gösteren insanları hedefleyerek başarılı sonuçlar elde etmektedir. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar, markanızın ismini veya kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir. Sizlerde markanız için etkili ve prestijli bir reklam uygulaması yapmak isterseniz Baskı Hizmeti üzerinden billboard baskı siparişi vererek markanız için akılda kalıcı bir reklam yatırımı yapabilirsiniz. whatsapp telefon mail
Yeni
branda baskı hizmeti
Close

Branda Baskı

Dijital baskıda kullanılan su ve ışık geçirmeyen bir kumaş türünden olan koruyucu malzemeye branda denir. Branda baskı nedir? sorusunun cevabı ise, açık hava reklamcılığında kullanılan, tüm hava şartlarına uygun, hafif, dayanıklı, vinil üzerine yapılan baskı çeşididir.  Dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilir. Bu baskı türü meydanlarda, sokaklarda, caddelerde, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde dikkat çekme konusunda oldukça başarılıdır. Dijital baskı çeşitlerinden biri olan branda baskı, ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan branda afişler gibi dış mekanlarda reklam aracı olarak kullanıldığı için kir, hava, toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilirler. Branda baskı yapılacağı zaman malzemeyi çeşitlendiren esas konu Avrupa branda ve Çin brandadır. Avrupa branda yapısı itibariyle gramaj olarak daha kalın iken Çin branda daha incedir. Uzun süreli kullanılacak olan branda baskı için Avrupa branda, kısa süreli kullanılacak olan branda baskı için ise Çin branda kullanılması çok daha karlı olur. Branda baskı fiyatları, diğer baskı fiyatlarına göre daha uygun olduğu için reklam sektöründe çok tercih edilir. whatsapp telefon posta
ofis cam kumlama bilgileri
Close

Buzlu Cam Filmi

Birbirinden farklı cam filmi uygulamalarından yararlanmak isteyenler hızlı bir şekilde dijital baskı hizmetlerimize başvurabilir. Buzlu cam filmi kullanım alanı oldukça genişlediği için uygulamanın avantajları hakkında da bilgi sahibi olmanızda yarar var.
buzlu cam kumlama folyo örnek
Close

Cam Kumlama

Dekoratif Kumlama Nedir? ;Şık ve kaliteli bir görüntüye erişmek isteyen iş yerlerinin görselliğini daha çok ön plana çıkarabilmek için ekonomik maliyeti ile sizleri cezbeden dekoratif kumlama ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Dekoratif kumlu baskılar, kumlu folyo üzerine yapılan bir baskı türü olmak ile birlikte günümüzde özel kuruluşlar tarafından bolca talep görmektedir. Dekoratif güzelliğin sağlanması amaç edinerek hazırlanan bu kumlamalar alanında uzman kişiler tarafından yapılması halinde isteklerinize tam olarak cevap verebilecektir. Sizlerde öncesinde dekoratif kumlama ile alakalı yapmış olduğumuz işler hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da site içinde yer alan ve neticelendirdiğimiz görsellere erişebilirsiniz. whatsapp telefon mail
Yeni
Close

Cast Folyo Baskı

Cast folyo baskı en çok araç giydirmede kullanılan dijital baskı türüdür. Cast folyo baskı nedir? sorusunun en net yanıtı ise  ince yapılı ve oldukça dayanıklı olan malzemesi ile dijital baskı işlemlerinde en çok araç giydirmede kullanılan baskı yöntemidir. Cast folyo baskı son derece ince bir yapıya sahip ama bu cast folyo baskının dayanıksız olduğu anlamına gelmez. Tam aksine cast folyo baskı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ciddi anlamda esnek bir yapısı olduğu için uygulanan yüzeyler düz olmasa dahi engebeli, girintili, çıkıntılı kanal ve köşelerde de rahat ve başarılı bir şekilde uygulanabilir. Cast folyo baskı çeşitleri; hava kanallı cast folyo baskı, yarı cast folyo baskı ve düz yüzey cast folyo baskıdır. Cast folyo baskı çeşitlerinden biri olan hava kanallı cast folyo baskı geniş format dijital baskılarınız için kıvrımlı yüzeylerde bile yüksek performans alabileceğiniz en ideal folyo baskıdır. Cast folyo baskının bir diğer çeşidi olan yarı cast folyo baskı ise az kıvrımlı geneli düz olan yüzeylerde uygulanan cast folyo baskı çeşitidirDüz yüzey cast folyo baskı ise araç yüzeyinin dümdüz olması durumunda tercih edilebilir. Bu tip araçlar genelde, kamyonet kasaları, tırların torseleridir. Bu yüzeylere uygulama yapıldığında yüzeyin normalden daha fazla temiz olması gerekmektedir. Cast folyo baskı ısıdan etkilenmez ve germe tekniği ile uygulandığı için formu kesinlikle bozulmaz. Isı değişimlerinin yoğun olduğu dönemlerde, yani sabahın ilk saatlerindeki düşük sıcaklık veya öğle vakti oluşan yüksek dereceli ısı nedeniyle oluşabilecek bütün aksaklılar cast folyo baskı ile tamamen ortadan kalkar. Araç giydirme dışınca araçların renginin değiştirilmesi veya araca logo yapıştırılması için kullanılan cast folyo baskı parlak siyah ve mat siyah olarak çok fazla tercih edilir. whatsapp telefon mail
coldwell banker afiş baskı çeşidi
Close

Coldwell Banker Afiş Baskı

Coldwell banker afiş baskı, reklamcılık alanında çok fazla tercih edilen baskı türlerinden biridir. Coldwell banker afiş baskı 440 gr. Brandanın üstüne 4 renk dijital baskı tekniği ile hazırlanan afiş baskı türlerindendir. Coldwell banker afiş baskı yapımında, kenarları dikilerek kolon ve alüminyum kapsül kullanılır. Bu sayede brandanın ömrü daha uzun olur. Coldwell banker afiş baskı da baskı kalitesi yüksek olduğu için her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Coldwell banker afiş baskı yapılırken isteğe bağlı olarak yapılan grafik çalışmalarında üzerine resim basılabilir ve renk sınırı yoktur. Coldwell banker afiş baskı firmanıza uygun olarak orijinal renk ve ölçülere göre yapılır. Coldwell banker afiş baskı ile sizde firmanızın tanıtımını en güzel hali ile yapabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte reklamcılık hizmeti en üst düzeylere çıkmış durumda. Sizde Coldwell banker afiş baskı ile firmanızın kurumsal kimliğini en doğru şekilde reklam yapabilir ve hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. whatsapp telefon mail
Yer tutucu
Close

Dans Pisti Kaplama

Dans pisti kaplama, istediğiniz ölçülerde, ebatlarda basılan baskı hizmetidir. Konularınızın dans edip eğlenebilecekleri dans pistinizi kişiselleştirebileceğiniz, kendinize özgü görsel ya da tasarım ile süsleyebileceğiniz bir hizmettir. Düğün salonlarında, gelin ve damadın tasarımlarının, isimlerinin dans pistinin üzerine Avrupa vinil branda malzemesi ile basılmaktadır. Osb ya da direk zemine montajı yapılmaktadır. organizasyonlarınızı daha şık hale getirmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. whatsapp telefon mail
Yeni
dekota folyo sıvama
Close

Dekota Baskı Sıvama

Dekota baskı sıvama iç mekanların vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. Dekota baskı sıvama avm ve mağaza içlerinde en çok kullanılan ve ekonomik olan reklam uygulamalarından biridir. Dekota baskı sıvama ile ilgili daha önceden uygulanmış çalışmalarımıza sitemizden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.   Dekota baskı kolay kesilmesi ile uygulamalarda kolaylık sağlar. Dekota baskı nedir? sorusunun net cevabı ise; iç mekanlarda kullanılan görsel açıdan zengin olan ve ahşabı andıran bir görüntüye sahip olan dijital baskı türlerinden biridir. Son zamanlarda sık sık kullanılan dijital baskı türlerinden biri olan dekota baskı sizlere görselliği uygun fiyata sunuyor. Yüksek çözünürlüğün olduğu dekota baskı iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir.   Dekota baskı istek ve taleplere göre tasarlanabilir. İç mekanlar için en ideal reklam araçlarından bir tanesidir. Ürün yahut herhangi bir tanıtım için çokça kullanılmakta olan dekota baskı ile ilgili daha fazla bilgiye erişebilmek için sizlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.  whatsapp telefon mail
Yeni
delikli vinil
Close

Delikli Vinil Baskı

Delikli vinil baskı halk arasında branda olarakta bilinir. Vinil PVC türünde organik bileşenli bir malzemedir. Delikli vinil baskı dayanaklı ve hafiftir. Delikli vinil baskı ticari faaliyette bulunan bireylerin çalışmalarında destek olan bir açık hava reklam çeşididir.  Delikli vinil baskı geniş camlara sahip olan mekanlarda bu camları en iyi şekilde değerlendirmek ve reklam aracı olarak kullanılmak istenen yerlerde özellikle tercih edilir. Delikli vinil baskı ile firmanızın bilinirliği artacaktır ve ürün tanıtımı gibi faaliyetleriniz çok daha iyi hale gelecektir.  Delikli vinil baskı diğer dijital baskı türlerine göre daha hızlı bir sürede hazırlanmaktadır. İçerisinde barındırdığı deliklerden dolayı dayanıklılığı artmaktadır. Yapılan reklamların uzun süre kullanımı önemli olduğu için hem ekonomik hem de geri dönüş olarak istenilen talepleri sunmaktadır.  Delikli vinil baskı ile yaptırdığınız reklamlar sayesinde firmanızın bilinirliği artacaktır ve bu sayede hedeflerinize daha fazla yaklaşmış olacaksınız. Delikli vinil baskı fiyatları  m² üzerinden hesaplanır ve talepler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.  whatsapp telefon mail
baskılı cam filmi çalışması
Close

Desenli Cam Filmi

Cam film uygulamaları artık gelişen teknolojiler sayesinde farklı seçenekleri beraberinde getirmiştir. Bu kapsamda kumlu ve buzlu cam filmi olarak da adlandırılan desenli cam filmi pencere, kapı ve koridorlarda sıkça kullanılmaktadır.
Yeni
dış cephe giydirme
Close

Dış Cephe Giydirme ve Cephe Kaplama

Dış cephe giydirme işlemi birden fazla tekniği içerir. Dış cephe giydirme sayesinde sizler de hem binalarınızın korumalarını daha sağlıklı bir şekilde yaptırabilirsiniz hem de reklamlarınızı yaptırabilirsiniz. Dış cephe giydirme ile binalarınızda estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz.   Dış cephe kaplama farklı yalıtım malzemeleri kullanılarak binaları iç ve dış cephelerinin mimari ve teknik olarak giydirilmesi ve donatılmasıdır. Cephe kaplama ısı yalıtımı ile beraber binaların estetik ve dekoratif bir mimari hale gelmesini sağlar.  Dış cephe giydirme ve cephe kaplama ile yapıların dış cepheleri birbirinden farklı yöntemler ile yapılır.  Dijital baskı çeşitlerinden olan dış cephe giydirme ve cephe kaplama ile yapılara estetik görsellik kazandırmasının yanı sıra ile reklam çalışmaları da yapılır.  Yapıların dış cepheleri birbirinden farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Yapılara estetik görselliğin kazandırılmasının yanı sıra bu dış cephe giydirme ile reklam çalışmalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Cephe kaplama uygulamasının yapıldığı binaların kullanım ömrü de normale göre daha uzun olmaktadır.  whatsapp telefon mail
doğum günü afişi
Close

Doğum Günü Afişi

Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak, eğlenmek ve bir araya gelmek için keyif alacağınız bir yoldur. Doğum günü hazırlıkları artık sadece mekan süsleme, animatör kiralama, pasta hazırlıkları gibi şeylerden oluşmamaktadır. Hazır şablonlardan ya da özel tasarım seçenekleri ile hemen bir doğum günü afişi sipariş verin. Afişleriniz branda üzerine yüksek kalite dijital baskı olarak yapılır ve isteğinize göre kenarları kesilerek, asıma hazır halde köşelerine metal delik eklenmiş olarak gönderilir. whatsapp telefon mail
doğum günü panosu tarz
Close

Doğum Günü Panoları

Doğum günü panoları özel günlerinizi taçlandırmak üzere hazırlanan panolardır. Doğum günü panoları özellikle 1 yaş çocuklarında çok fazla tercih edilen panolardır. Çocuklarınıza veya sevdiklerinize özel doğum günü panoları hazırlatarak onlara varlıklarının sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.   Doğum günü panoları ile özel günlerinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Baskı hizmeti ailesi olarak sizlere doğum günü panoları ile ilgili çeşitli alternatifler sunmaktayız. Dekota baskı sıvama hizmetinin alt ürünü olan Doğum günü panoları ışıksız veya ışıklı doğum günü panoları olarak tasarlanabilir. Doğum günü panoları ayaklı karşılama panosu ile doğum gün kutlanacak mekânın girişinde dekorasyon olarak kullanılabilir.  Doğum günü panoları hazırlamanız da Baskı Hizmeti ailesi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile sizlere kişiye özel doğum günü panoları istek ve talepleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz.  whatsapp telefon mail
3d duvar kağıdı
Close

Duvar Kağıdı Baskı

Duvar kağıdı baskı; duvar yüzeyini korumak ve şıklık kazandırmak için kullanılmaktadır. Duvar kağıdı baskı uzun yıllar kullanılabilir yapıdadır.Temizlenmesi kolaydır ve nem oluşumuna sebep olmaz. Bu uygulama ile eviniz, iş yeriniz veya istediğiniz mekana şıklık kazandırabilirsiniz.  
evlilik teklifi afişi
Close

Evlilik Teklifi Afişi

Evlilik teklifi afişi yaptırmak tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ile ihtiyaçlara cevap vermek için çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Size özel evlilik teklifi afişi yapmaktayız. Yapmanız gereken tek şey afiş ölçünüzü ve isteklerinizi bizimle paylaşmak olacaktır. Tasarım konusunda uzman ekip arkadaşlarımız size özel tasarım çalışmaları hazırlayarak dönüş sağlamaktadır. Evlilik teklifi afişi tasarımları onayınıza elektronik ortamda sunulmaktadır. Evlilik teklifi afişi tasarım onayı alınan çalışmalar afişin ölçüsü ve kullanım yerine göre doğru makine parkurunda üretime alınarak istekleriniz doğrultusunda sizlere sunulmaktadır. whatsapp telefon mail