Fotoblok Baskı

Teknoloji de sağlanan gelişmeler hemen her sektörü olumlu etkilemektedir. Eş zamanlı olarak rekabet edilmesini de mutlak kılan bu gelişmelerde, hedeflere erişebilmek için sizlerde reklamın gücünden mutlaka destek almalısınız.

PVC Foam Board olan uluslararası adı ile fotoblok baskılar hafifliği nedeni ile sıklık ile tercih edilen alüminyum köpük malzemesi olan fotoblok baskılar fotoğraf ile resim alanlarında uygulanan yenilikler arasında yer almakta olan bir baskı türüdür. Hafif bir malzeme olan fotoblok baskıların duvara montajı da tüketicilere kolaylıklar sağlamaktadır. Yüksek kalitede görüntü özelliği sunan fotoblok baskıİstanbul alanında uzman ekibimiz tarafından son teknolojiler dahilinde uygulanmaktadır.

Fotoblok Baskı Nedir?

Fotoblok baskı teknikleri poster ya da resimlerin özel yapı karton üzerlerine yapıştırılıp üzerine de laminasyon uygulamalarının yapılması ile neticelenmektedir. Uygulanan bu işlem ile birlikte hem poster hem de resimlerinizin silinmesi de mümkün kılınmaktadır. İstenilen her boyutta tasarlanabilen fotoblok baskı yapılabilmesi de tüketicileri memnun eden bir diğer gelişmedir. Günümüzde yoğunluk ile kullanılan bu baskı türü hakkında daha detaylı bilgi almak ister iseniz sizlerde sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Fotoblok uygulamaları grafik tasarım sunumları ile fotoğraflarda yoğunluk ile kullanılmaktadır. Sunumu ile yapılmış olduğu zemin birbirinden farklı olup mimarlık alanında da bir yapı malzemesi olarak tercih edilmektedir. Görselinizin daha dik ve sağlam durmasını sağlayan fotoblok uygulamaları dekorasyon malzemeleri olarak ta ayrıca kullanılmakta olup, yoğun olarak kullanıldığı bir diğer alan ise ilanlar ve afişler olmaktadır.

 

Fotoblok Baskıların Kullanım Alanları

Fotoblok baskılar özellikle grafik tasarım ile fotoğraf sunumlarında kullanılmaktadır. Sunumu yapıldığı zeminden ayırmaktadır. Ayrıca mimarlık alanında bir maket malzemesi olarakta kullanılmaktadır. Görsellerin daha sağlam ve daha dik durmasını sağlayan istanbul fotoblok baskılar üstün standartlı bir dekorasyon malzemesi olarak tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır.

  • Dijital baskı zeminleri
  • Grafik tasarım
  • Poster uygulamaları

Kaliteli ve uygun fiyatlı fotoblok baskılar en az atık ile en çok verimi elde etmenizi sağladığından dolayı daha ekonomik olmaktadır. Piyasada çeşitli boylarda ucuz fotoblok baskı bulmak kolaydır. Sizlerde alanında uzman kişilerden bu hizmeti almak isterseniz sitemiz içerisinde yer alan iletişim kanallarından tarafımıza ulaşabilirsiniz. Bir dijital baskı ürünü olan fotoblok baskı çeşitleri ve fiyatlandırma için bizlere ulaşabilirsiniz. Fotoblok baskı fiyat 50×70 ölçüleri için iletişime geçebilirsiniz. En sık tercihe dilen ayaklı fotoblok baskı örnekleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Fotoblok Baskı Fiyatları

Fotoblok baskılar ile en uygun fiyat dahilinde yüksek verim elde etmeniz de mümkün kılınmaktadır. Kullanmak istediğiniz ölçüleri ve tasarımı alanında uzman olan ekibimiz ile paylaşarak neler yapabileceğinizi görüşebilmek için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Fotoblok baskı ücretleri konusunda bizlerle ulaşarak detaylı bilgi verebilirsiniz.

Sektörümüzün her dalında göstermiş olduğu üstün neticeler ile ekibimiz, fotoblok uygulamalarında da aynı kararlılık ile başarılarına devam etmektedir. Gelen talepler bireylerde farklılık gösterdiğinden dolayı fotoblok baskı fiyatları hakkında net bir bilgi belirtilmemiştir. Sizler yaptırmak istediğiniz fotoblok uygulamaları ile alakalı hem daha detaylı bilgi almak hem de net bir fiyat bilgisine ulaşabilmek için sitemiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Fotoblok Baskı

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Fotoblok baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Fotoblok Baskı

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Fotoblok Baskı

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.