Blog

Cağaloğlu Ucuz One Way Vision Baskı

Cağaloğlu One Way Vision Dijital Baskı

Hem reklam isteyenler için, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen yerler için ideal bir folyo çeşidi olan Cağaloğlu one way vision baskı mesh vinil gibi delikli folyo olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde işletmeler reklamlarını yaparken aynı zamanda da dışarıyı rahat bir şekilde göreceklerdir.

Genellikle yapışkanlı olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Bu folyo arkadan güçlü bir ışık vurduğunda dahi görsel bir kaybolma yaşanmasına neden olmaktadır.

Cağaloğlu one way vision baskı kullanım alanı ise, cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan bütün alanlara rahatlıkla uygulanmaktadır. En çok tercih edilen alan ise cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir.

Bunların dışında aynı zamanda ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünün ismi İngilizce bir terim olduğundan dolayı halk arasında “delikli folyo” adı ile bilinen bir tür reklam amaçlı baskı işlemidir.

Cağaloğlu One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

Cağaloğlu one way vision baskı hizmetinin en büyük avantajı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştiğinde tatmin edici sonuçların ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Aynı zamanda kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar kuvvetli ve deliklerinin çapı ne kadar küçük olursa, görsellik açısından da o kadar iyi sonuç verecektir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Cağaloğlu one way vision baskı formunu korumak konusuna da oldukça başarılıdır.

Cağaloğlu one way vision baskı tekniğinde dış mekân afişlerinde de olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere karşı yüksek dirence sahip olduğundan dış mekana monte edilen bir yazının kar, yağmur, yoğun güneş ışıkları gibi faktörlere maruz kalınacağı düşünüldüğünde, dayanıklı boya kullanılmaz ise yazıların akmasına ya da renklerinin solmasına neden olabilir.

Ayrıca kullanılan ürünün kalitesi, işlemi uygulayan ekibin tecrübesi gibi faktörler ile kullanım ömrü 1 yıldan 5 yıla kadar değişkenlik gösteren bir süreci kapsamaktadır. Cağaloğlu one way vision baskı üzerine yapılan bu uygulama fazlası ile kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Kullanılan delikli folyonun kalınlığı ise 0.15 mm ile 0.20 mm arasında değişmektedir. Boyutlarının ise büyük olmasından dolayı büyük alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu uygulamaya baskı yapılmadan önce uygulanacak olan binanın ayrıntılı bir şekilde her cepheden fotoğrafları çekilir ve bilgisayar ortamında kullanılan programlar sayesinde uygun hale getirilir.

Cağaloğlu One Way Vision Baskı Fiyatları

Reklamcılık hayal dünyası geniş ve yaratıcı bir algıya sahip insanların yapabileceği bir iştir. Fakat bunun yanında reklamcılıkta kullanılan teknikler ve teknolojinin katkıları da yadsınamaz bir büyüklüktedir.

Bu nedenle Cağaloğlu one way vision baskı fiyatları değişiklik gösterdiğinden net bir tutar belirtmek mümkün değildir. Baskı Hizmeti firmamızı sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir