Blog

Bostancı Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Bostancı Dekoratif Kumlama

Bostancı dekoratif cam kumlama yapan firma ihtiyacınız mı var? Baskı hizmeti firmamız sizlere en profesyonel sonuçları sunmaktayız. Özellikle cam bölmelerin çok olduğu ofis alanlarını kişisel alanlara çevirmek ve düz cam görüntüsünden çıkarmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir folyo kaplamadır. Camın kaplanan kısmının arka tarafındaki objeler bulanık ve gölge şekilde görünür. Böylelikle kişiye özel bir alan oluşturulmuş olur.

Bostancı dekoratif cam kumlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfamızı inceleyebilir veya iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İş yerinizi veya ofisinizi şık bir mekân haline getirerek kişisel alanlar oluşturmak isterseniz Bostancı dekoratif kumlama ürünü sizlere yardımcı olacaktır. Camlarınızı düz görüntüsünden uzak farklı ve desenli bir hale getirebilirsiniz. Cam kumlama genelde camları kapatarak gizli ve güvenlikli bir alan oluşturmak için tercih edilir. Uygun fiyatlara sahip bir işlem olduğundan dekorasyonda en sık tercih edilen üründür.

Bostancı dekoratif folyo, folyo baskının bir ürünüdür. Yapışkanlı bir ürün olduğundan dolayı camlarınızı eski haline getirmek oldukça kolay olmaktadır. Cam kumlama camları düz yapılarından kaldıran bir folyo ürünüdür. İstenilen desen ve renk ile canlılık katmak oldukça kolaydır.

Bostancı Buzlu Cam Folyosu Filmi

Bostancı buzlu cam folyosu filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü oluşturur. Bu şekilde huzurlu bir çalışma ortamı yaratılır. Kalite ve şıklıktan ödün vermeyen iş yeri sahiplerinin tercihi olan buzlu cam folyosu görsel efektler ve canlı renkleri ile tasarım harika bir işlem ortaya sunar. 

Bostancı buzlu cam filmi günümüzde çok sık kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Tecrübe isteyen bir işlem olduğu için profesyonel ellerden çıkması gereklidir. İsterseniz firmanızın logosunu da bir alanda kullanarak özel bir cam kumlama kullanmış olursunuz.  

Bostancı buzlu cam folyosu kullanım alanları; 

  • Vitrinler 
  • Mağazalar 
  • Ofis camları 
  • Evler ve binalar 
  • Koridorlar 
  • Toplantı ve konferans salonları 

Genel bir kullanım alanına sahip olsa da daha farklı alanlarda da kullanımı mümkün olan buzlu cam filmi evlerde dahi kullanılan bir dekorasyon hizmeti haline gelmiştir. Özel bir işlem uygulanan camların kendiliğinden desenli gibi görünmesini sağlar.

Bostancı Dekoratif Kumlama  Fiyatları

Bostancı dekoratif kumlama ile sizlerde belirlediğiniz mekanları özel ve şık bir alana çevirebilirsiniz. Baskı Hizmeti olarak uzun yılların verdiği kumlama tecrübesi ile sizlere en başarılı hizmeti en uygun fiyatlardan sunmaktayız. Bostancı dekoratif kumlama fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifini talep edebilirsiniz.Baskı hizmeti kaliteli hizmet en uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir