Blog

Bağcılar Ucuz Araç Giydirme ve Kaplama

Bağcılar Araç Giydirme Merkezi

Bağcılar araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Eğer kısa vadeli reklam ya da kampanyalar seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmamızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması nedeniyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların formaları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrıca Bağcılar Araç Giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmalıdır. İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına rağmen su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Bağcılar Araç Giydirme örnekleri çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır.

Araç Giydirme tasarımı hazırlayan Baskı Hizmeti firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz mesajları araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır.

Aksi halde araç getirmenin faydalı olmayacağı ve amacı dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır. İstanbul’da Araç Giydirme ( kaplama)  ihtiyacınız olması durumunda gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bağcılar Araç Giydirme – Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bağcılar Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğiniz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir doğal olarak bir yapışma işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra kesinlikle tazyikli su ile yıkanmamalıdır.

Tazyikli su folyo kenarından kalkma meydana getireceği için zamanla açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyasal maddeler ile yıkama yapılmasından mutlaka kaçınmalısınız. Bağcılar araç kaplama folyo üzerindeki boyalar da deformasyona sebep olmamak ve kısa sürede renklerinin solmaması için kimyasal dijital baskı uygulanmamalıdır.

Böylelikle imajınız kesinlikle bozulmayacaktır. Yıkama esnasında ise az miktarda Deterjan ve fırça kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardan dolayı oluşan renkli olmaları ve açılmalar garanti kapsamına kesinlikle dahil değildir.

Bağcılar Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Bağcılar Araç Giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme cinsi ne, metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişmektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle giydirilecek araca yapılacak olan Tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekmektedir.

Bağcılar araç kaplama daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olarak Cast folyo kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Bu şartlarda metrekare üzerinden Bağcılar Araç Giydirme araç kaplama fiyatı verilmektedir. Bu konuda en güncel bilgileri almak için Baskı Hizmeti müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir