Blog

Bağcılar Neon Tabela İmalatı

Bağcılar Neon Tabela

Bağcılar neon tabela görselliği ön planda tutarak genellikle 24 saat açık olan mekanların tekel bayi, gece kulübü ve eğlence merkezlerinin gece görünür olmak için tercih ettikleri tabela çeşitlerinden biridir.

Özel olarak ateşte ısıtılarak istenilen şekil verilen neon tabelalar son yıllarda en sık tercih edilen reklam çeşitlerinden biridir. Görsel açıdan oldukça gösterişli ve cazibelidir. Renklerin her tonu rahatlıkla kullanılır ve renk geçişleri çok nettir.

Bağcılar neon tabela imalatı konusunda firmamız ile iletişime geçerek gerek bilgiyi alabilir. Yukarıdaki görsellerimize göz atarak tasarım fikriniz geliştirebilirsiniz.

Bağcılar Neon Tabela Nedir?

Bağcılar Neon Tabela ateşte kıvrılarak yapılan neon çubuklar dır. Bu çubuklar florasan camlardır. Tasarlanan yazı ve logonun ısıtılmış şekilde şekil verilmesi ile oluşturulur. Şekil verildikten sonra içerisinde yer alan hava vakum ile çekilir. Çubukların iç kısımlarına neon gazı bırakılır. Bu gaz kırmızı renktedir. Diğer renklerin yansıması için argon gazı kullanılır.

Bağcılar neon tabela ile sizlere gece karanlıkta görünür olmanın keyfini yaşarsınız. Neon tabela günün her anında göze hitap eden ve tüm dikkatleri üzerine çeken bir tabela türüdür.

Bağcılar Ucuz Neon Tabela Fiyatları

Bağcılar ucuz neon tabela fiyatları ve merak ettiğiniz tüm konular için Baskı Hizmeti firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Neon Tabela fiyatları konusunda sizlerde detaylı bilgilendirme istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşmalı fiyat teklifi istemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir