Blog

Adalar Mesh Baskı

Adalar Mesh Baskı

Reklamcılık sektöründe en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi de mesh baskı yöntemidir. Genel olarak vinil baskı ile one way vision baskı tekniklerine benziyor olsa da onlardan ayıran bir kaç önemli özellikleri bulunmaktadır.

Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması olan Adalar mesh baskı üzerinde deliklerin olduğu branda üzerine baskı yapılması ile gerçekleşmektedir.

Özellikle dijital baskılarda gayet başarılı sonuçlar vermekte olan Adalar mesh baskıda brandanın üzerinde ki delikler rüzgara karşı daha kuvvetli durmasını sağlayabilmek için vardır.

Açık alanlarda, geniş ebatlarda yapılan reklam afişlerinde rüzgar faktörünün göz önünde bulundurulması reklamınızı gerçekleştiren afişlerin daha sağlam durmasını sağlamaktadır. Rüzgar delikler sayesinde daha rahat geçecek ve reklamı devirme gibi bir sorunu da olmayacaktır.

Adalar Mesh Baskı Nedir?

Bahsettiğimiz üzere delikli brandalara uygulanmakta olan ve hayli talep gören bu baskı ile sizlerde dış cephelerinizi kaplatabilirsiniz. Adalar mesh baskı ile binalarınızı komple kapattırabilirsiniz. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme riski de olmamaktadır.

Geniş camları olan mekanlarda reklamı daha iyi taşıyabilmek için mesh baskı hizmeti alınmaktadır. Sizlerde bu baskı türü ile alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz tarafımız ile iletişime geçebilir ve Adalar mesh baskı firması olarak bizlerin daha önceden bu alanda yapmış olduğu hizmetin kalitesini kendiniz fark edebilirsiniz.

 

 

Adalar Ucuz Mesh Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre değişkenlik göstermekte olan talepler doğrultusunda ortaya çıkarılan bir maliyet vardır. Bu bahsettiğimiz gibi verilen ölçülere ve kullanılması istenen yazılara göre değişkenlik göstereceğinden verilecek olan fiyatta netlik sağlanamamaktadır.

Sizler hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi ve Adalar ucuz mesh baskı fiyatları konusunda daha net bir sonuç istiyor iseniz sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden tarafımız ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir