Blog

Adalar Neon Tabela İmalatı ve Fiyatları

Adalar Neon Tabela

Reklam alanında birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Mecranın bu denli yoğunluğu altında tüketiciler için pek çok çeşit olmakta ve seçim taraflarına bırakılmaktadır. Özellikle diğer reklam türlerine nazaran daha renkli ve kalıcı etkiler bırakan tabela hizmetinden sizlere bahsetmek isteriz. Özel olarak üretilen ateşte, ısıtılarak şekil alabilen küçük cam boruların kullanılarak hazırlandığı reklam türüdür.

Neon tabela yapımında dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Sizlerde Adalar neon tabela ile birlikte ince işçiliğin göz dolduran cazibesini tabelalarınızda görebilirsiniz.

Adalar Neon Tabela Nedir?

Neon tabela yapımı bahsettiğimiz gibi ince işçilik isteyen bir alandır. Yaydığı ışığın özellikleri keskinlik ve parlaklığın kayda değer olmasıdır. Görseli kuvvetli olup göz alıcı olduğundan dolayı özellikle firma tabelaları Adalar neon tabela kullanmaktadır.

 

Adalar Neon Tabela Fiyatları

Neon tabelanın net bir fiyatı olmamaktadır. Bunun nedeni ise istediğiniz özelliklere dayalı olarak yapılmasıdır. Malzeme ve işçilik ana kriterleri oluştururken, net fiyat isteklerinizin kalını ile belirginleşecektir. Örneğin; neon tabelayı nerede kullanacağınız dahi fiyatta oynama sağlamaktadır.

Dış cepheler tehlikeye daha açık alanlardır. Şayet siz Adalar neon tabela fiyatları konusunda net bir bilgi sahibi olmak isterseniz hangi alanda kullanacağınızı belirtmiş olmanız gerekmektedir. Zira dış cephede kullanılan neon tabelayı, yağmur gibi tehlikelerden koruyabilmek için izolasyon yapılması da maliyeti artırabilmektedir. Daha sağlıklı bir fiyat bilgisi için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir