Blog

Üsküdar Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Üsküdar One Way Vision Dijital Baskı

Üsküdar one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo adı ile bilinmektedir. PVC esaslı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapısı vardır. Üsküdar one way vision baskı yapılacak yüzeyin beyaz olması gereklidir. Yapılacak olan baskıdan daha iyi sonuç almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir.

Uygulama yapışkan camın üstünde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilir. Üsküdar one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görülmesi gereklidir.

Eski dönemlerde binalara giydirme yapılmak istenildiğinde cam zeminin üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermede kısıtlı sonuç vermekteydi. Fakat Üsküdar one way vision ile bu sorun ortadan kaldırılmış oldu.

Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahat ve kaliteli bir şekilde sergilenirken binanın iç kısmının görünmesi tamamıyla kısıtlanmış olmaktadır.

Üsküdar One Way Vision Baskı Avantajları

Üsküdar one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde bile dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmaktadır. Uzman bir ekibin montajı yapması durumunda bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılacak malzemenin yapışkanlı kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. One way vision baskı dış mekân afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent  bazlı boyalar kullanılır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım sunarlar.

Üsküdar one way vision baskı uygulaması genellikle binalarda tercih edilirler. Son yıllarda her yerde görülecek olan bu pvc’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Üsküdar One Way Vision Baskı Kullanım alanlarına gelecek olursak; bu uygulamanın kullanım alanları cam olan tüm yüzeylerdir. Cam ile kaplanmış bir binanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yöntemdir. Bu uygulamanın yanı sıra ara camlara eklenecek logo, mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilir.

Üsküdar One Way Vision Baskı Fiyatları

Üsküdar one way vision baskı reklam aracı olarak tercihe dilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç kısımdan bakıldığında dışarısının rahatlıkla görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde talep ettiğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Üsküdar one way vision baskı fiyatları hakkında Baskı Hizmeti firmamızı arayarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir