Blog

Totem Tabela Çeşitleri

Kendi içinde çift ayaklı, tek ayaklı, ışıksız ve ışıklı olarak dörde ayrılan Totem Tabela Çeşitleri, tabela uygulamalarının en büyükleri olarak karşınıza çıkmaktadır. Yani totem tabela ismini duyduğunuzda aklınıza yol kenarlarında, şehir merkezleri gibi yerlerde gördüğünüz en büyük tabelalar gelmelidir diyebiliriz. Birden fazla malzeme ve materyalin bir araya gelmesiyle en etkili reklam görselinin oluşturulduğu bu tabela çeşitleri, genelde kurumsal firmaların markalarıyla bezendiği görülmektedir. Tabi ki isteyen her birey için tasarlanabilir ama bütçe bakımından diğer tabelalara nazaran daha yüksek maliyeti kapsadığı için bireysel olarak pek tercih edilmediğini belirtebiliriz.

Totem Tabela

İsim olarak hiç görmediğiniz bir uygulamadan bahsediliyor gibi düşünseniz de aslında gezip dolaştığınız hemen her yerde mutlaka karşılaştığınız Totem Tabela Çeşitleri hiç de yabancı olmadığınız bir reklam kanalı olmaktadır. AVM girişlerinde, büyük market zincirlerinin girişlerinde, otoyol boyunca gördüğünüz dev tabelalar Totem Tabela olarak geçmektedir. Kilometrelerce uzaktan kendini belli eden ve hatta reklam markasının okunabilir olması, en etkili reklam yöntemi olarak kabul edilmesini sağlamaktadır. Bazı tabelalarda tek bir markanın reklamı yapılırken, bazılarında ise birden fazla markanın yer aldığına şahit olabilirsiniz. Totem tabela üzerine dijital baskı uygulaması yapılabildiği gibi kutu harf çalışması da yapılabilmektedir. Bu kişinin tercihine bağlı olarak şekil almaktadır. Tabi ki, bizler bütçe ve etkileyicilik konusunda kişilere sektörlerine en uygun çözüm önerileri sunarak değerlendirmelerini önermekteyiz.

Totem Tabela Fiyatları

Birden fazla çeşidi olduğunu belirtmiş olduğumuz Totem Tabela Fiyatları konusunda kişilerin isteklerine bağlı olarak kullanılan malzeme ve tabela boyutuna bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olacağını söyleyebiliriz. Fiyat konusunda net bir rakam öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilir, istediğiniz reklam çalışmasını bizlere ileterek bu doğrultuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatta bünyemizdeki uzman personeller bütçeniz doğrultusunda sizlere farklı çözüm yolları da sunarak, gereksiniminizin giderilmesine yardımcı olabilirler. Söz konusu Totem Tabela Çeşitleri arasında uygun ve yüksek maliyetli olan seçenekleri de değerlendirebilir, dilediğiniz çalışmayı kendi markanız ya da ürününüz için tasarlatabilirsiniz. Bunu profesyonelce olabilen en uygun rakamlara gerçekleştirmek içinse bizleri aramanızı tavsiye ederiz.

Related Posts