Blog

Şişli Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Şişli One Way Vision Dijital Baskı

Ürün ismi İngilizce olduğundan dolayı bu terim, halk arasında “delikli folyo” olarak da bilinmektedir. Bir tür reklam amaçlı baskı çeşididir. PVC salsı bir malzemeden üretilen one way vision folyonun delikli bir yapısı vardır.

Şişli one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan kısmın rengi ise siyahtır.

Şişli one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı anlaşılması imkansız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu nedenle yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Binalara dış taraftan bakıldığı zaman reklam yapılmasını istediğiniz görsel rahatlıkla ve kaliteli bir şekilde sergilenmekte ve bina içini görmek ise tamamen imkansız bir hale gelmektedir. Kalitesiz bir işçilikte ise çok güçlü ışıkta kalitesi düşmektedir.

Şişli one way vision baskı hizmetini sunan firmamız sizlere bu konuda genel olarak minimum % 80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır. İç taraftan dışarıya bakmak ise, % 15-20 arasında bir kayıp söz konusu olabilir. Yalnız bu oranlar endişe verecek düzeyde olmadığından son derece etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Şişli One Way Vision Dijital Baskı

Şişli one way vision dijital baskı hem reklam isteyenler, hem de görüntü kirliliğine neden olmak istemeyen işletmeler için çok ideal bir folyo çeşididir. Mehs vinil gibi delikli olma özelliğine sahip olan one way vision baskı ile sizlerde reklamlarınızı yaparken dışarıyı da rahatlıkla göreceksiniz.

Yapışkan özelliğe sahip olan Şişli one way vision baskı camlı binaların dış cephelerine ve vitrin camlarına uygulanmaktadır. One way folyoya arkadan güçlü bir ışık vurulduğunda ise görselinde kaybolma meydana gelebilir.

Şişli one way vision baskı kullanım alanı ise, cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme imkanı sunmaktadır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Şişli One Way Vision Baskı Fiyatları

Şişli one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilen bir folyo çeşididir. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Şişli one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir