Blog

Silivri Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Silivri One Way Vision Baskı

İngilizce bir terim olan Silivri one way vision baskı halk arasında delikli folyo olarak isimlendirilir. PVC esaslı malzemeden üretilen one way vision baskı delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir.

Bu şekilde yapılacak olan baskıdan daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu işlem sonucunda camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmayacaktır. Yapışkan yüzeyi ise siyah olarak üretilmektedir.

Silivri one way vision baskı yapıldığında içeriden dış dünyanın görünmesi gerekmektedir. Eski dönemlerde yapılan bina giydirmelerinde cam zeminin üzerine yerleştirilen malzeme kalitesiz olduğundan dolayı dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Silivri one way vision baskı ile bu sorunlar tamamen ortadan kalkmıştır. Uygulama yapılacak olan alana dışarıdan bakıldığı zaman tasarlanan resim rahatlıkla sergilenmekte ve binanın iç kısmının tam anlamı ile görünmemesi sağlanmaktadır.

Silivri One Way Vision Baskı Avantajları

Silivri one way vision baskı uzman bir ekip tarafından yapıldığında başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle reklamınızı yaparken görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmış olacaksınız. En büyük cam yüzeylerde dahi dışarıdan içerisinin görünmesini engellemiş olacaksınız.

Kullanılacak olan malzemenin yapışkan kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile güzel sonuçlar elde edeceksinizdir.

Dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi one way vision baskıda da solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu boyalar sayesinde uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu boyalar sayesinde uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.

Silivri one way vision baskı kullanım alanları ise cam olan bütün yüzeyleridir. Cam ile kaplı bir binanın dış cephe giydirmesi ve mağaza vitrinleri en çok tercih edilen alanlardır. Bu uygulamaların dışında ara camlara eklenecek logo ve yazılar da sıklıkla tercih edilmektedir.

Silivri One Way Vision Baskı Fiyatları

Silivri one way vision baskı fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden dolayı net bir tutar belirtmek doğru olmayacaktır. Bu nedenle Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçerek uzun soluklu bir kullanım kolaylığı sağlayan one way vision baskı ürününe sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir