Blog

Pendik Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Pendik One Way Vision Dijital Baskı Merkezi

Pendik one way vision dijital baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Fazlası ile etkili bir reklam ürünü olan one way vision baskı cam yüzeylere sahip olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işleminin yapılması son zamanlarda en çok tercih edilen alanlar olmuştur.

Aynı zamanda ara camlara eklenerek mağaza vitrinleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Eski dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemektedir.

Pendik one way vision baskı ile uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden dışarıyı görebilme imkanı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen firmaların sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Pendik one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamlarınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı rahatlıkla göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Pendik one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Pendik One Way Vision Baskı Avantajları

Pendik one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renkli olması, yapılan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyanın altında fonun görünmesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan kısmın rengi ise siyahtır.

Pendik one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısım siyah olduğundan anlaşılması imkansız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olması yönündendir. Bu nedenle yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilir.

Görsel açıdan daha verimli sonuç elde etmek için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğundan dolayı fazlası ile dayanıklıdır.

Pendik one way vision baskı genellikle binalarda uygulanmaktadır. Fakat son zamanlarda neredeyse her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Pendik One Way Vision Baskı Fiyatları

Pendik one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan dışarının rahtlıkla görünmesini sağlar.

Son sitem dijital baskı makinelerinde üretilen Pendik one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir