Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Pendik Branda Dijital Baskı Merkezi

Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı Pendik Branda; florasan tabanlı tabelalarda kullanılır. Işıksız Pendik Branda; afişlerde, tabelalarda ve dış mekan bina cephelerinde billboardlarda vs. kullanılır.

Pendik Branda Baskı Nedir?

Halk arasında Pendik Branda olarak isimlendirilen Pendik Branda (vinly) ürünler üzerine yapılan tanıtım çalışmalarına Pendik Branda baskı denmektedir. Pendik Branda bir tür organik bileşik olup reklamcılık alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Pendik Branda malzemeler metrekare gramajlarına göre 280 – 320 – 480 – 520 gram olarak üretilmekte projeye uygun gramaj tercih edilerek ürün üzerine baskı yapılmaktadır. Pendik Branda malzemenin en büyük avantajı düşük maliyetli olmasının yanında çok büyük boyutlarda bile tek parça halinde baskı yapılabilmesine imkân tanımasıdır. Bu sebeple dış cephe reklamcılığında en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.
Pendik Branda malzemeler Uzakdoğu ve Avrupa olmak üzere iki ayrı kalitede üretilmektedir. Avrupa Pendik Branda Uzakdoğu Pendik Brandae göre daha kaliteli malzemeden üretilmekte dolayısıyla maliyeti Uzakdoğu Pendik Brandaden fazla olmaktadır. Tanıtım bütçenize göre bu iki Pendik Branda türünden birini tercih edebilirsiniz. İster Avrupa Pendik Branda olsun ister Uzakdoğu Pendik Branda tüm Pendik Branda türleri için iki ayrı yapı bulunmaktadır. Bunlar ışıklı Pendik Branda ve ışıksız Pendik Brandadir. Işıklı Pendik Brandaler aynı zamanda delikli Pendik Branda olarak bilinmektedir. Ancak delikli denmesi yapısında delikler olmasından değil ışığı geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yapısıyla ışıklı Pendik Brandaler floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanılmaktadır.
Ayrıca cam yüzeylerde içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilirken dışarıdan bakıldığında sadece reklam görünmekte iç mekân görünmemektedir. Bu özelliği ile cam üzerine yapılan reklam ve tabelalarda ışıklı Pendik Branda kullanılması uygun olacaktır. Işıksız Pendik Branda ise ışığı geçirmeyen tekdüze bir yapıya sahiptir. Bu Pendik Brandalere istenildiğinde iki taraflı baskı yapılabilmektedir. Maliyeti düşük olan bu Pendik Brandaler genellikle sokaklarda direkler arasına asılan tanıtım amaçlı afişlerde ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Bu Pendik Brandaler dışında özellikle tır dorselerinde kullanılan ve bu iş için Almanya’da özel olarak üretilen varsaydek Pendik Branda adı verilen ışıksız Pendik Brandaler tır ve kamyonların dorselerini kapatmak için kullanılmakta dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar kullanmaya imkân sağlamaktadır.

 

Pendik Branda Baskının Avantajları Nelerdir?

İhtiyacınız ne olursa olsun tüm tanıtım ve kaplama ihtiyaçlarınız için dijital baskı hizmeti veren firmamız en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşulları ile sizlerin hizmetindedir. Alanında uzman saha ekibimiz reklamın uygulanacağı alanı önceden görüp projelendirmekte en uygun malzemeler seçilerek uzun süre kullanabileceğiniz afişleriniz en kısa sürede sizlere teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır. Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Baskılama işlemi reklamcılık sektörü başta olmak üzere hayatımızın birçok alanında kullanılan bir işlemdir. Günümüzde etrafımızı incelediğimizde reklam veya tanıtım veya ilan amaçlı bütün görseller aslında baskılama tekniğinin bir ürünüdür. Baskılama bizlere istediğimiz görseli istediğimiz materyalin üzerine basıp görüntüde hiçbir kalite kaybına uğrama olmaksızın sergileme imkânı sunar. Bütün bu işlevsel özelliklerinin yanında reklamcılık sektörüne de girişi hızlı olmuş ve bu sektöre çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Artık reklam hayatın bir gerçeği ve günümüzün en önemli sektörlerindendir. Artık büyük veya küçük ölçekli bütün firmalar zaten reklama ihtiyaç duyuyorlar. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte reklamcılık sektöründe de büyük atılımlar yaşanmıştır.

Özellikle dijital baskının bu alanda gelişmesi ile birlikte baskı tekniği farklı bir boyut kazanmıştır. Dijital baskı sayesinde baskıda kullanılacak görseller çok yüksek görüntü kalitesine ulaşırken basım anında da oluşacak hataları en aza indirgemeyi sağlamıştır. Artık dijital baskı makineleri sayesinde hem zamandan tasarruf ederken hem de daha kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Birçok baskı türü mevcuttur. Bunlardan birisi de Pendik Branda baskıdır. Aslında Pendik Branda baskının bir diğer adı da kullanılan malzemenin Pendik Branda olmasıyla Pendik Branda baskı olmuştur. Pendik Brandanın bizim ülkemizde çok uzun yıllardır kullanılıyor olması bilinen bir gerçektir.

Basım sektörüne teknoloji karışmadan yani dijital baskı geliştirilmeden önce bu Pendik Branda malzemeleri hepimizin bildiği çadır tente gibi alanların yapımında kullanılıyordu. Pendik Branda oldukça dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Bu yüzden de üzerine basım yapılabileceği düşüncesi onun dijital baskı alanının vazgeçilmez malzemelerinden biri yapmıştır. Pendik Branda veya Pendik Branda baskı ise dijital baskı yöntemiyle Pendik Brandanın üzerine baskı yapılmasıdır. Pendik Branda baskı yukarda da belirttiğimiz gibi sağlam oluşundan ve esnek duruşundan dolayı baskılama alanının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Ayrıca Pendik Brandanın uygun fiyatı da tercih edilmesinin en önemli sebebidir.

Pendik Branda baskı iç veya dış mekan fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. En çok kullanıldığı alanlar binaların veya yapıların dış cephelerindeki dijital baskı alanında reklam amaçlı olan bilbord veya reklam tabelaları afişler pankartlar dev posterler ayrıca iç dekorasyonda duvar kaplama da veya fuar çalışmalarında kullanılabilir.

 

Pendik Branda Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Pendik Branda baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Pendik Branda Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Pendik Branda Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.