Blog

Nişantaşı Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Nişantaşı One Way Vision Baskı

Nişantaşı one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo adı ile bilinmektedir. PVC esaslı malzemeden üretilir ve delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin ise beyaz olması gereklidir.

Yapılacak olan baskıdan daha iyi sonuç alabilmek için, fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gereklidir. Böylelikle yapışkan camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır. Bundan dolayı yapışkan yüzey siyah olarak üretilmektedir.

Nişantaşı one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi fakat içerinin görünmemesini sağlamaktadır. Eski zamanlarda binalara giydirme yapılmak istendiğinde camın zeminin üzerine yerleştirilen malzeme dışarıdan içeriyi, içeriden dışarıyı göstermekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Nişantaşı one way vision baskı ile bu sorun ortadan kaldırılmış oldu. Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla görünürken kaliteli bir şekilde de sergilenerek binaların iç kısımlarının tamamen görünmesi engellenmiş olacaktır.

Nişantaşı One Way Vision Baskı Avantajları

Nişantaşı one way vision baskı en büyük cam yüzeylerde dahi içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmamak için uzman ekipler tarafından montajlarının yapılması bu işlem için başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılan malzemenin yapışkanlı kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile iyi sonuçlar verecektir. Nişantaşı one way vision baskı dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Kullanılan bu bot-yalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Nişantaşı one way vision baskı uygulamaları çoğunlukla cam binaların dış cephelerine uygulanmaktadır.

Son zamanlarda her yerde uygulana PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır. Nişantaşı one way vision baskı kullanım alanları da cam olan bütün yüzeylerdir.

Cam ile kaplana bir alanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu şekilde hem işletmenizin reklamını yapış olacaksınız hem de daha kaliteli bir görünüm kazanacaksınız. Ayrıca camlara uygulanan logo ve mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilmektedir.

Nişantaşı One Way Vision Baskı Fiyatları

Nişantaşı one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Dijital baskı makinelerinde talep ettiğiniz tasarım one way vision baskı ile gerçekleştirilmektedir. Nişantaşı one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir