Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Dijital Folyo Baskı

Dijital Folyo Baskı

Detay

Kadıköy Folyo Baskı Merkezi

Normal, cast ve şeffaf Kadıköy folyo olarak sıralaya biliriz. Normal folyolar tabelalarda ve cam vitrinlerde, cephelerde ve yönlendirmelerde kullanılır. Cast Folyolar girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve özellikle araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine özel laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü olur. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır içerden yapıştırılır.

Kadıköy Folyo Baskı Nedir?

Kadıköy Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Kadıköy Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Birçokları tarafından Kadıköy folyo adıyla bilinen malzeme günlük yaşamda bir çok alanda kullanılmaktadır. Son olarak reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde Kadıköy folyo baskı tekniği uygulanabilir hale gelmiştir.
Plotter makinesi olarak bilinen alet sayesinde folyoların üzerine dijital baskı yöntemi kullanılarak istenilen çizimler, resimler ya da yazılar son derece kaliteli olarak basılabilmektedir. Genellikle mağazaların vitrinlerinde gördüğünüz “İNDİRİM” tarzı yazıların hepsi bu teknik kullanılarak yapılmaktadır. Teknik ile uygulanabilecek renk seçeneği oldukça geniştir. Böylelikle birçok alanda tam anlamıyla memnuniyet verici sonuçlar alınmasını sağlamıştır. Bir çok alt başlığı bulunan tekniğin en çok kullanılanları iç mekan, dış mekan ve cast Kadıköy folyo teknikleridir.

 

Kadıköy Folyo Baskının Avantajları Nelerdir?

İç mekanda gerçekleştirilen uygulamalarda en büyük avantajı sağlığa zarar vermiyor olmasıdır. Kullanıldığı alanlar sebebiyle insan ile teması oldukça kolay olan Kadıköy folyo baskının insanlara zarar vermemesi ilk önceliktir. Ayrıca kaliteyi en üst seviyede tuttuğu için yüksek çözünürlükteki resimleri dahi uygulanmasında hiç bir problem yaşamaması, bu tekniğin tercih edilme oranını arttırmaktadır.
Dış mekanlardaki avantajları ise genel itibariyle dayanıklılıktır. Yazıların uzun ömürlü olması ve yağmur, kar, rüzgar ya da güneşten etkilenmeyen yapısı sayesinde bu tekniği tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Ayrıca düşük maliyeti de müşterilerin yüzünü güldüren bir başka unsurudur.
Folyonun avantajı ise her türlü yüzeye uygulanabilir yapısıdır. Bu sayede normal şartlarda reklam afişi ya da reklam içerikli bir uygulamanın mümkün olmadığı alanlara dahi kaplama yapılabilmektedir.

İç Mekan Kadıköy Folyo Baskı

Su bazlı boyalar kullanılarak hazırlanmaktadır. Su bazlı boyaların kullanılması ise son derece önemli bir noktadır. İç mekanlarda kullanılacağı için insanlarla öyle ya da böyle temas halinde olacaktır. İşte su bazlı boyaların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Su bazlı boyaların insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı tıbbi olarak kanıtlanmıştır. İç mekanda dekoratif amaçlarla ya da tanıtım amacıyla yerleştirilen Kadıköy folyo baskı tamamen hedef kitleye yönetil reklamların yapılmasına olanak sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, hazırlanan yazılara kati surette suyun temas etmemesidir. Su teması olduğunda yazıların akla ihtimali vardır. Bu konuya oldukça dikkat edilmelidir. Ciddi anlamda kaliteli baskıların.

Dış Mekan Kadıköy Folyo Baskı

En büyük özelliği dayanıklılığıdır. Daimi olarak doğa şartlarıyla temas halinde kalacağı için dayanıklı olması gerekmektedir. Bu dayanıklılık solvent bazlı boyalar kullanılarak sağlanmıştır. Büyük ebatlarda uygulanabilir olması da diğer bir önemli özelliğidir. Uzun yıllar kullanılabilir olduğu için, reklam verenlerin maliyetini de düşürmektedir.

Kadıköy Folyo Baskının Kullanım Alanları

  • Bina cephe folyo giydirme – bina cephe folyo kaplama hizmeti,
  • Araç folyo kaplama – araç giydirme kaplama hizmeti,
  • Fuar reklam standları folyo baskı hizmeti,
  • İç dekorasyon folyo baskı hizmeti – iç mekan folyo baskı hizmeti,
  • Vitrin reklamları folyo baskı hizmeti,
  • Reklam sticker folyo baskı hizmeti,

 

Kadıköy Folyo Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Kadıköy Folyo baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Kadıköy Folyo Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Kadıköy Folyo Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.