Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Araç Giydirme Kaplama

Araç Giydirme Kaplama

Detay

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi Merkezi

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi adı üstünde Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi terimi halk arasında Araç Üstü Reklam veya Araba Giydirme olarak da kullanılır. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi; Cast Folyo diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0. 11 – 0. 13mm. aralığındadır. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemi yapılırken, Aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esneterek yapışması içindir. Bu işlem profesyonel Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi Ustaları tarafından yapılmalıdır. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi Konusunu diğer konu başlıklarından daha detaylı takip edebilirsiniz.

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi İşleminden Önce Yapılması Gerekenler

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemi ( Araç Üstü Reklam Uygulaması ) yapılmadan önce, giydirilmesi planlanan aracın detaylı resimleri çekilir. Çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemi ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır. Böylelikle Müşteri Aracını Giydirme yapmadan önceki şeklini bilgisayar ortamında görmüş olur.

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi Ölçülendirilmesi Nasıl Yapılır?

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Bu çıktı üzerine Aracın tüm detaylı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin (mm) olarak alınması işinizde hata olmaması anlamına gelir. Aksi halde, Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi Uzmanlık isteyen bir iş olduğundan yanlış bir ölçü, bütün Araç Baskısını yanlış yapmanıza sebebiyet verebilir.

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi İşleminin Üretimi

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelir. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işinde uzman Grafikerler firmanın talep etmiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işleminin bu safhası çok önemlidir. Bu noktada yapılacak bir hatanın dönüşü yoktur. Yanlış baskı ( üretim ) montaj esnasında aracın üstünde kendini belli edecektir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemi yapılacak aracın; kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra Digital Baskı makinesine iş gönderilir.

 

 

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz yapışkan malzemenin Kadıköy araç yüzeyine uygulanma işlemidir, doğal olarak bir yapışma işlemidir. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezi işlemi yapıldıktan sonra kesinlikle tazyikli su ile kesinlikle yıkanmamalıdır. Tazyikli su folyo kenarlarından kalkma meydana getireceği için zamanla açılma yapabilir. Bir diğer husus ise kimyasal maddeler ile yıkama yapılmasından kaçınılmalıdır. Kimyasallar dijital baskı yapılmış folyo üzerindeki boyalarda deformasyona sebep olacağından kısa sürede renklerin solmasına ve imajın bozulmasına sebep olacaktır. Yıkama esmasında fırça ve az deterjan kullanılması tavsiye edilmektedir. Yukarıda belirtilen hususlardan dolayı oluşan renk solmaları ve açılmalar garanti kapsamına dahil edilmemektedir.

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Fiyatları Hakkında

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama fiyatları kullanılan malzeme cinsine, metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişkenlik göstermektedir. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama Merkezide fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle araç giydirilecek araca yapılacak olan tasarımın ortaya çıkarılması ve ona göre uygulanacak malzemeye karar verilmesi gerekmektedir. Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplamade daha öncede belirttiğimiz gibi dijital baskı folyosu olarak cast folyo kullanılması gerekmektedir. Bu şartlara göre m2 üzerinden Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama fiyatı verilmektedir. Bu konuda en güncel bilgileri müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Araba Nasıl Kaplanır?

Araba Kaplama işlemi profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Aksi halde yanlış yapılacak montaj, ek yerlerinin birbirlerini tutmamasına, hava kabarcıklarının oluşmasına ve yapıştırılan Cast folyonun kısa zamanda kalkmasına sebep olacaktır.Araba Kaplama işlemine öncelikle Arabanın üstünden başlanmalıdır ve aşağıya doğru yapıştırılarak gelinmelidir. Cast Folyoyu esnetmeden bu işlem yapılmalıdır aksi halde yapıştıracağınız ikinci parça (resmin devamı) birbirini tutmayacaktır. Komple yapıştırma işlemi bittikten sonra camlara one way vision denilen delikli malzeme yapıştırılır.Bu malzemenin özelliği dışarıdan bakıldığında imaj (basılan görsel) görünür, arabanın içinden bakan ise dışarıyı net bir şekilde yani yapıştırılmış bir sticker yokmuş gibi görür.

Kadıköy Araç Kaplanmadan Önce Araba Nasıl Olmalıdır?

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama işlemine başlamadan önce Araba muhakkak temiz olmalıdır. Araba Kaplama işlemi yapılmadan bir gün önce aracın yıkanıp kapalı bir garaja kuruması için bırakılması gerekmektedir. Bazı firmalar Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama montajını yapmadan bir iki saat önce yıkamaya alıyorlar ve yazın güneşin altında kurumaya bırakıyorlar. Bu yapılacak en büyük hatalardan biridir. Böyle olunca fitillerin içinde su kalıyor ve kaplanmış olan Cast folyonun içine istemesekte su kaçıyor. Kaçan su güneşi görünce buharlaşıyor ve buharın etkisiyle Cast folyo yu kaldırıyor. Araba Kaplama işleminden önce aracın sudan ve tozdan korunması için yıkanıp kapalı garajda kalması şarttır.

Kadıköy Araç Kaplanmanın Reklam Etkisi

Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. buçeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları, hem zaman açısından hemde fiyat açısından malesefki Firmaları zorlamaktadır. Fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının Kadıköy ARAÇ KAPLAMA olduğunu düşünüyoruz. Kadıköy Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır. Bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı ) bir araç olsun. Bu araba her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır. Bu sebepten dolayı Araba Kaplama ( Araç üstü reklam ) reklamı çok önemlidir. Kadıköy Araç Kaplama ( Araç üstü reklam ) için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kullanına verdiğiniz büyçenin çok altındadır. Bir defaya mahsus vereceğiniz bu ücret karşılığında araçınızın üzerindeki reklamı 3-5 yıla kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana gelecektir ve görseli yani aracın üstündeki imajı değiştirmek gerekecektir.

 

Kadıköy Araç Giydirme - Kadıköy Araç Kaplama Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Kadıköy Araç Giydirme – Kadıköy Araç Kaplama hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Kadıköy Araç Giydirme - Kadıköy Araç Kaplama Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Kadıköy Araç Giydirme - Kadıköy Araç Kaplama Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.