Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

İstinye Dijital Baskı

Teknolojik gelişmeler bireylerin hayatlarında son derece değerlidir. Zira firmaların ileriye yönelik atacağı adımlar ancak teknolojik gelişmeler ile mümkün olmaktadır. Fakat bazı durumlar vardır ki bu yeterli gelmemektedir. Aynı sektörde faaliyet içerisinde olan firmalar rakip firmaları sistemden bloke ederek sektörde öncü olmaları konusunda başka bir takım alternatifler daha aramaktadır. Bu süreç içerisinde ise reklamcılık karşılarına çıkmaktadır. Reklamcılıkta gelişen teknolojiler ile birlikte sürekli bir değişim süreci geçirmiş ve hatta genişlemiştir. Reklamcılıkta firmaların fazlaca tercih ettiği bir teknik olan İstinye dijital baskı firma hedeflerini gerçekleştirmeleri konusunda firmalara büyük destek sunmaktadır.

Dijital baskı nedir sorusunu detaylı bir şekilde anlatacağımız bu yazımızda ilk olarak firmamız hakkında bilgi vermek isteriz. Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler; açık hava reklamcılığı ve baskı hizmeti alanında uzun yıllardır faaliyet yürütmekte olan bir firmayız. Bilgilerini sürekli geliştiren ekip arkadaşlarımız ile birlikte tüketicilerin isteklerine uygun yönlendirmelerde bulunmaktayız.

İstinye Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı; dijital ortamlarda ve çeşitli dijital baskı tekniklerinin uygulanması ile elde edilen bu reklamcılık, alanında uzman kişilerce yapıldığında tüketicilerin hedeflerine uygun neticeler doğurmaktadır. Dijital baskı hizmetinin firmalar için pek çok faydası bulunmaktadır. Bunların birkaçından bahsetmek isteriz. Diğer tekniklerin aksine İstinye dijital baskı hizmetinde üretim talep edebilmek için herhangi bir kota sınırı yoktur. Yani dilediğiniz miktarda reklam arzu edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyacınızdan fazlasını istemek zorunda kalmadığınız için depolama maliyetinden de kurtulmuş olacaksınız.

Dijital baskı yöntemi kullanarak reklam maliyetlerinizi düşüreceksiniz. Bunun yanında ise kaliteniz de aynı oranda artacaktır. Dijital baskının bir diğer önemli avantajı ise çıktıyı henüz bilgisayardan almadan son halini görebilmenizdir. Bu sayede dilediğiniz değişiklikleri de yapabileceksiniz. Sizlerde bu alanda daha önce gerçekleştirdiğimiz işleri görmek ister iseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

İstinye Dijital Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre değişkenlik gösteren dijital baskı talepleri nedeni ile tüketicilere net bir fiyat bilgisi sunulmamıştır. Sizler almak istediğiniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve İstinye dijital baskı fiyatları hakkında net bir bilgi almak için sitemiz içerisinde edineceğiniz iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

 

İstinye Dijital Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

İstinye dijital baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanı da kazanmış oluyoruz.

İstinye Dijital Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

İstinye Dijital Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.