Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Detay

İkitelli Dijital Baskı

Teknolojik gelişmeler bireylerin hayatlarında son derece önemli bir yere sahiptir. Bireyler için günlük hayatlarının daha kaliteli bir şekilde devamı, sektörler için ise faaliyetlerini daha kaliteli bir şekilde devam ettirebilmeleri adına değerli olan bu gelişmeler bazı faktörler göz önünde bulundurulduğu zaman firmalara yeterli gelemeyebilmektedir. Aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar diğer firmaları bertaraf edebilmek ve sektörde öncü firma olabilmeleri için başka bir takım alternatiflere yönelmektedirler.

Bu alternatiflerden ise geri dönüşü maksimum hızda sunan hizmet olan reklamcılık ta teknolojik gelişmeler dahilinde sektörünü genişletmiş ve başka dallara bölünmüştür. Reklamcılık alanında firmaların en çok tercih ettiği hizmet olan İkitelli dijital baskı ile sizlerde firma hedeflerinizi daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İkitelli Dijital Baskı Nedir?

Dijital ortamlarda, bilgisayar aracılığı ile tüketicilerin taleplerine uygun bir şekilde alanında uzman kişilerce sunulan reklamcılık hizmetine İkitelli dijital baskı denilmektedir. Sizlerde alanında uzman kişilerden bu hizmeti almak istiyor iseniz doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Baskı Hizmeti ailesi olarak bizler, alanında uzun yıllardır faaliyetlerde bulunmuş ve deneyimli aynı zamanda bilgilerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli güncelleyen uzmanlarımız ile tüketicilerin firma hedeflerine ulaşabilmeleri adına hizmet vermekteyiz. Dijital baskı hizmetinin birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydaların bir kaçından sizler için bahsedelim. Diğer baskı hizmetlerinde olduğu gibi dijital baskı da kalıp çıkarılmasına gerek duyulmadığından dolayı zaman konusunda büyük tasarruf elde edebilirsiniz. Bunun dışında yine diğer hizmetlerde üretim talep edebilmek için belli bir kotayı doldurmanız gerekmektedir. Bu da fazla üretim nedeni ile ihtiyacınız dışındaki ürünü depolamanız ve beraberinde depolama maliyetini getirmektedir. Sizler dijital baskı hizmetini tercih ederek bu maliyetten kurtulabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretim talep edebilirsiniz

 

 

İkitelli Dijital Baskı Fiyatları

Sektörden sektöre değişkenlik gösteren dijital baskı talepleri nedeni ile diğer hizmetlerimizde olduğu gibi İkitelli dijital baskı fiyatları içinde bir netlik sunulmamıştır. Sizler merak ettiğiniz hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilmek ve fiyatlarımız hakkında net bir bilgi almak için site içerisinde yer alan iletişim kanallarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

İkitelli Dijital Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

İkitelli dijital baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

İkitelli Dijital Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

İkitelli Dijital Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.