Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Branda Baskı

Branda Baskı

Detay

Çemberlitaş Branda Dijital Baskı Merkezi

Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı Çemberlitaş Branda; florasan tabanlı tabelalarda kullanılır. Işıksız Çemberlitaş Branda; afişlerde, tabelalarda ve dış mekan bina cephelerinde billboardlarda vs. kullanılır.

Çemberlitaş Branda Baskı Nedir?

Halk arasında Çemberlitaş Branda olarak isimlendirilen Çemberlitaş Branda (vinly) ürünler üzerine yapılan tanıtım çalışmalarına Çemberlitaş Branda baskı denmektedir. Çemberlitaş Branda bir tür organik bileşik olup reklamcılık alanında yoğun olarak kullanılmaktadır. Çemberlitaş Branda malzemeler metrekare gramajlarına göre 280 – 320 – 480 – 520 gram olarak üretilmekte projeye uygun gramaj tercih edilerek ürün üzerine baskı yapılmaktadır. Çemberlitaş Branda malzemenin en büyük avantajı düşük maliyetli olmasının yanında çok büyük boyutlarda bile tek parça halinde baskı yapılabilmesine imkân tanımasıdır. Bu sebeple dış cephe reklamcılığında en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.
Çemberlitaş Branda malzemeler Uzakdoğu ve Avrupa olmak üzere iki ayrı kalitede üretilmektedir. Avrupa Çemberlitaş Branda Uzakdoğu Çemberlitaş Brandae göre daha kaliteli malzemeden üretilmekte dolayısıyla maliyeti Uzakdoğu Çemberlitaş Brandaden fazla olmaktadır. Tanıtım bütçenize göre bu iki Çemberlitaş Branda türünden birini tercih edebilirsiniz. İster Avrupa Çemberlitaş Branda olsun ister Uzakdoğu Çemberlitaş Branda tüm Çemberlitaş Branda türleri için iki ayrı yapı bulunmaktadır. Bunlar ışıklı Çemberlitaş Branda ve ışıksız Çemberlitaş Brandadir. Işıklı Çemberlitaş Brandaler aynı zamanda delikli Çemberlitaş Branda olarak bilinmektedir. Ancak delikli denmesi yapısında delikler olmasından değil ışığı geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yapısıyla ışıklı Çemberlitaş Brandaler floresan ışıklandırmalı tabelalarda kullanılmaktadır.
Ayrıca cam yüzeylerde içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilirken dışarıdan bakıldığında sadece reklam görünmekte iç mekân görünmemektedir. Bu özelliği ile cam üzerine yapılan reklam ve tabelalarda ışıklı Çemberlitaş Branda kullanılması uygun olacaktır. Işıksız Çemberlitaş Branda ise ışığı geçirmeyen tekdüze bir yapıya sahiptir. Bu Çemberlitaş Brandalere istenildiğinde iki taraflı baskı yapılabilmektedir. Maliyeti düşük olan bu Çemberlitaş Brandaler genellikle sokaklarda direkler arasına asılan tanıtım amaçlı afişlerde ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Bu Çemberlitaş Brandaler dışında özellikle tır dorselerinde kullanılan ve bu iş için Almanya’da özel olarak üretilen varsaydek Çemberlitaş Branda adı verilen ışıksız Çemberlitaş Brandaler tır ve kamyonların dorselerini kapatmak için kullanılmakta dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar kullanmaya imkân sağlamaktadır.

Çemberlitaş Branda Baskının Avantajları Nelerdir?

İhtiyacınız ne olursa olsun tüm tanıtım ve kaplama ihtiyaçlarınız için dijital baskı hizmeti veren firmamız en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşulları ile sizlerin hizmetindedir. Alanında uzman saha ekibimiz reklamın uygulanacağı alanı önceden görüp projelendirmekte en uygun malzemeler seçilerek uzun süre kullanabileceğiniz afişleriniz en kısa sürede sizlere teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır. Referanslarımızı inceleyerek daha önce bitirdiğimiz projelerimizi inceleyebilir bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Baskılama işlemi reklamcılık sektörü başta olmak üzere hayatımızın birçok alanında kullanılan bir işlemdir. Günümüzde etrafımızı incelediğimizde reklam veya tanıtım veya ilan amaçlı bütün görseller aslında baskılama tekniğinin bir ürünüdür. Baskılama bizlere istediğimiz görseli istediğimiz materyalin üzerine basıp görüntüde hiçbir kalite kaybına uğrama olmaksızın sergileme imkânı sunar. Bütün bu işlevsel özelliklerinin yanında reklamcılık sektörüne de girişi hızlı olmuş ve bu sektöre çok büyük kolaylıklar sağlamıştır. Artık reklam hayatın bir gerçeği ve günümüzün en önemli sektörlerindendir. Artık büyük veya küçük ölçekli bütün firmalar zaten reklama ihtiyaç duyuyorlar. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte reklamcılık sektöründe de büyük atılımlar yaşanmıştır.

Özellikle dijital baskının bu alanda gelişmesi ile birlikte baskı tekniği farklı bir boyut kazanmıştır. Dijital baskı sayesinde baskıda kullanılacak görseller çok yüksek görüntü kalitesine ulaşırken basım anında da oluşacak hataları en aza indirgemeyi sağlamıştır. Artık dijital baskı makineleri sayesinde hem zamandan tasarruf ederken hem de daha kaliteli ürünler ortaya çıkmaktadır. Birçok baskı türü mevcuttur. Bunlardan birisi de Çemberlitaş Branda baskıdır. Aslında Çemberlitaş Branda baskının bir diğer adı da kullanılan malzemenin Çemberlitaş Branda olmasıyla Çemberlitaş Branda baskı olmuştur. Çemberlitaş Brandanın bizim ülkemizde çok uzun yıllardır kullanılıyor olması bilinen bir gerçektir.

Basım sektörüne teknoloji karışmadan yani dijital baskı geliştirilmeden önce bu Çemberlitaş Branda malzemeleri hepimizin bildiği çadır tente gibi alanların yapımında kullanılıyordu. Çemberlitaş Branda oldukça dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Bu yüzden de üzerine basım yapılabileceği düşüncesi onun dijital baskı alanının vazgeçilmez malzemelerinden biri yapmıştır. Çemberlitaş Branda veya Çemberlitaş Branda baskı ise dijital baskı yöntemiyle Çemberlitaş Brandanın üzerine baskı yapılmasıdır. Çemberlitaş Branda baskı yukarda da belirttiğimiz gibi sağlam oluşundan ve esnek duruşundan dolayı baskılama alanının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Ayrıca Çemberlitaş Brandanın uygun fiyatı da tercih edilmesinin en önemli sebebidir.

Çemberlitaş Branda baskı iç veya dış mekan fark etmeksizin her alanda kullanılabilir. En çok kullanıldığı alanlar binaların veya yapıların dış cephelerindeki dijital baskı alanında reklam amaçlı olan bilbord veya reklam tabelaları afişler pankartlar dev posterler ayrıca iç dekorasyonda duvar kaplama da veya fuar çalışmalarında kullanılabilir.

 

Çemberlitaş Branda Baskı Merkezi

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Çemberlitaş Branda baskı hizmetinde en uygun fiyatlarda baskısı, tasarımı ve montaji firmamız tarafından siz müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede sizlerle uzun süreli çalışma imkanıda kazanmış oluyoruz.

Çemberlitaş Branda Baskı Merkezi

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET

Firmamız olarak bilgili ve sektöründe deneyimli elemanlarımız ile hızlı ve daha güvenilir hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve ileri teknoloji cihazlarla en doğru şekilde gideriyoruz.

Çemberlitaş Branda Baskı Merkezi

BASKI VE SİPARİŞ

Sabah 10.00’dan önce gönderilen çalışmalar aynı gün kargo yapılır. Dosyalarınızı PDF veya CDR formatında gönderimi alınır. Tasarımda tarafınızdan kaynaklı harf, karakter, convert vs hatalardan firmamız sorumlu değildir. Fiyatlarımıza KDV dahil Değildir.