Blog

Çatalca Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çatalca Araç Giydirme Merkezi

Araçların üzerine uygulana reklam çalışmalarına araç kaplama denilmektedir. Çatalca araç giydirme diğer bir adı ile araç kaplama olarak bilinir. Çatalca araç giydirme halk arasında ise araç üstü reklam kaplama olarak da bilinmektedir.

Fazları ile detaylı bir reklam ürünü olan araç giydirme işlemini Baskı Hizmeti firması olarak büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Çatalca araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli olan firmalara verilmesi gerekmektedir.

Reklamcılık sektöründe çok fazla reklam yapacağınız alanlar ise; televizyon, radyo, gazete, billboard, tabela gibi alanlardır. Fakat radyo ve televizyon reklamları zaman kaybı yaşatırken aynı anda da bütçeniz açısından da sizleri zorlayacaktır.

Baskı Hizmeti firması olarak fiyat politikamız ve reklamların hedef kitleye ulaşması açısından en önemli reklam ürünlerinin araç giydirme olduğunu düşünmekteyiz.

Üstelik Çatalca araç giydirme için birkaç araç almanıza da gerek yoktur. Kişisel ya da firmanıza ait olan bir aracın olması da yeterli olacaktır.

Bu şekilde trafikte sürekli gezen bir reklam aracınız olacağından araç giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kanallarına göre daha uygun ve hesaplı olacaktır. Çatalca araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çatalca Araç Kaplama

Çatalca araç kaplama tanıtım aracı olarak önemli bir yer oluşturmaktadır. Araçlar sürekli hareket halinde olduğundan daha fazla kitleye reklamın ulaşmasını sağlayacaktır. Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır.

Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal kıvrım dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolaylıkla almasıdır. Çatalca araç kaplama da kullanılan Cast folyo ürün aracın orijinal boyasına ve zemin kısmına söküm esnasında zarar vermez.

Araç giydirmede kullanılan Cast folyo daha çok aracın boyasını güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden korumak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmamaktadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir ücret karşılığında 3 ile 7 yıl arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana geldiğinde ve görsellerin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Baskı Hizmeti firması reklamlarınızı araçlarınızda kaynatırken trafik reklam yönetmenliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında şoför ve yan yolcu tavan hariç komple reklam olması yönetmeliğe uygundur.

Çatalca Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Çatalca araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en önemli reklam ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

Araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için baskı hizmeti sitemizde yer alan iletişim kanallarımız aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşarak fiyat talebinde bulunabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir