Blog

Çakmaklı Ucuz One Way Vision Baskı

Ürün ismi İngilizce olduğundan dolayı halk arasında “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam amaçlı baskı işlemi olan one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle de delikli bir yapıya sahiptir.

Çakmaklı one way vision baskı yapılacak olan yüzeyi ise beyaz renktedir. Bunun nedeni ise yapılacak olan baskılardan daha iyi sonuç elde edilir. Yapışkan olan kısmın rengi de siyahtır. Bunun nedeni ise baskı uygulanmış olan cam yüzeyin, iç kısmından dış tarafa bakıldığında herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır.

Görüntü kirliliği olmasını istemeyen ve reklamlarını kaliteli bir şekilde yapan firmaların tercih ettikleri bir folyo çeşididir. Çakmaklı one way vision baskı bu özelliği sayesinde işletmeler reklamlarını yaparken aynı zamanda dışarıyı da rahatlıkla göreceklerdir.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğine sahip olduğundan vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Çakmaklı one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir.

Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla uygulanmaktadır.

Çakmaklı One Way Vision Baskı Avantajları

Çakmaklı one way vision baskı işleminde en büyük avantaj cam yüzeylerde uygulanması ve bu sayede içeriden dışarının görünmesi ama dışarıdan içerinin görünmemesini sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajının yapılması sizin için daha da tatmin edici bir sonucu elde etmenizi sağlar.

Görsel açıdan da daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin ise çaplarının küçük olması gerekmektedir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen one way vision baskı formunu korumak konusunda da oldukça dayanıklıdır.

Çakmaklı one way vision baskı genellikle cam binalarda uygulanmaktadır. Ancak son zamanlarda neredeyse cam yüzeye sahip her alanda gördüğümüz bir uygulama haline gelmiştir. PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamlarınızı da yapmış olacaksınız.

Baskı Hizmeti firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz bir yazı, fotoğraf yüksek kalitede basılarak kaplamaları yapılmaktadır. Sadece binalar değil aynı zamanda araçlarda da bu yöntem uygulanmaktadır.

Çakmaklı One Way Vision Baskı Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen alan baskı işlemi olmuştur. Hayatın her alanında kullanılan bir teknik olan baskı geleneksel yöntemlerden çıkarak dijital alana kaymıştır.

Bu nedenle dijital baskı makineleri kullanılarak daha kaliteli işler çıkaran firmamız Çakmaklı one way vision baskı fiyatları hakkında da sizlere yardımcı olmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir