Blog

Çakmaklı Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Çakmaklı Araç Giydirme – Çakmaklı Araç Kaplama Merkezi Merkezi

Çakmaklı araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Eğer kısa vadeli reklam veya kampanyalar, seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast Folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması nedeniyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların folyoları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrıca Çakmaklı araç giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmaktadır.

İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına rağmen su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Çakmaklı araç giydirme örnekleri ise çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır. Araç giydirme tasarımını hazırlayan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz mesajları araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır. Aksi halde araç giydirmenin faydalı olmayacağı ve amacı dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır.

Araç giydirme ( kaplama) ihtiyacınız olması durumunda gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çakmaklı Araç Kaplama

Çakmaklı araç kaplama ile her türlü aracı kendine özgü tasarımının ya da görselinin araçların üzerine kaplanması işlemine denmektedir. Çakmaklı araç kaplama çeşitli şekillerde de yapılmaktadır.

Araç kaplama fiyat hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresine, görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Çakmaklı araç kaplama (giydirme) için kullanılan dijital baskı malzemesi ise Cast folyoyu normal folyodan ayıran en büyük özelliği yapışkan olmasıdır.

Bu sayede daha esnektir ve kötü hava koşullarına dayanıklı olduğundan aracınıza zarar vermemektedir.

Çakmaklı araç kaplama reklam konusu hakkında daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak fiyat garantisi ile kaliteli bir işçilik alabilirsiniz.

Çakmaklı Araç Kaplama Araç Giydirme Fiyatları

Çakmaklı araç giydirme araç kaplama fiyatları sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar özellikle kullanılan malzemenin cinsi ile birlikte kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan Baskı Hizmeti firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir