Blog

Çaglayan Ucuz One Way Vision Baskı

Çağlayan one way vision dijital baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işleminin yapılması son zamanlarda en çok tercih edilen alanlardandır.

Bunların dışında ara camlara da eklenen one way vision baskı mağaza vitrinleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Eskiden olsa cam yüzeylere yapılan giydirme işlemleri pek iç açıcı olmakla birlikte kalitesiz malzemelerden yapıldığı için dayanaklı olma özelliğini kaybetmekteydi.

Fakat Çağlayan one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden bakıldığı zaman dışarısı görünebilir ama dışarıdan bakıldığında içerisi asla görünmez. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir.

Hem reklam amaçlı hem de görüntü kirliliğinin engellenmesi için işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşidi olan one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizlerin hem reklamlarını yapmış olacak, hem de dışarıyı rahatlıkla görmenizi sağlayacaktır.

Yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanan Çağlayan one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeyler olduğundan cam yüzeylere sahip olan her alanda kolaylıkla kullanım imkanı sağlanmaktadır.

Çağlayan One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

One way vision baskı yapılacak olan yüzeylerin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Bu nedenle yapışkanlı olan kısmın rengi siyahtır.

Çağlayan one way vision baskı uygulana cam bir yüzeyin iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı anlaşılması imkansız olacaktır. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu sebepten dolayı yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin ise çaplarının oldukça küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Çağlayan one way vision baskı formunu korumak konusunda da oldukça başarılıdır.

Çağlayan one way vision baskı çoğunlukla cam binalarda uygulanmaktadır. Fakat son zamanlarda neredeyse her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Çağlayan One Way Vision Baskı Fiyatları

Özel bir reklam aracı olarak son zamanlarda sıklıkla tercih edilen one way vision baskı delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde üretilen Çağlayan one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir