Blog

Cağaloğlu Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Cağaloğlu Araç Kaplama Merkezi

Cağaloğlu araç giydirme araç kaplama işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak getirilen aracın detaylı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Cağaloğlu araç kaplama ve araç giydirme ile müşteri onayı alınır.

Gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır ve detaylı bir şekilde ölçüleri not edilir. Yapılan işte hata olmaması ve yanlış bir ölçünün aracın yanlış yapılmasına sebep vermemesi için ölçülerin doğru alınması gerekir.

Cağaloğlu araç kaplama da yapılacak olan aracın ölçüleri alındıktan sonra üretime geçilmektedir. Üretim ise uzman grafikerler tarafından firmamın talep etmiş olduğu reklam uygulaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Bu safhada araç kaplama yaptıracağınız firma kesinlikle çok önemlidir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise Cağaloğlu araç giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılacak aracın çıtalarını, farlarına, kapı aralarına, cam kenarlarına, arka silecek tiplerine ve anahtar deliğine herhangi bir logonun ya da resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Gerekli olan bütün işlemler yapıldıktan sonra Cağaloğlu araç kaplama için gerekli ölçülendirme dijital baskı makinesi ile büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Cağaloğlu Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cağaloğlu Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğimiz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir. Normal folyo ile Cast folyo arasındaki fark ise Cast folyonun yapışkan ve esnek olma özelliğidir. Yapılan bu işlemin ardından kesinlikle tazyikli su ile yıkanmamalıdır.

Araçların tazyikli su ile yıkanması folyo kenarında kalkma ve renklerde solma meydana getirecektir. Diğer önemli husus ise kimyasal maddelerdir. Araç kaplama yapıldıktan sonra aracınızı kesinlikle kimyasal maddeler ve yıkamamaya özen göstermelisiniz.

Cağaloğlu araç kaplama folyo üzerindeki boyaların deformasyona uğramaması için kimyasal ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde hem imajınız bozulmayacaktır hem de daha verimli bir reklam tanıtımı yapmış olacaksınız.

Baskı hizmeti firması olarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi araç kaplamaların renkli olmaları ve açılmaları sorun olacağından kimyasal maddelerden uzak durmanızı öneririz.

Cağaloğlu Araç Giydirme – Araç Kaplama Fiyatları

Cağaloğlu Araç Giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzemenin cinsine metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasını önermekteyiz.

Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak araç giydirilir araca yapılacak olan tasarımlar ortaya çıkarılır ve ona uygulanacak malzemenin belirlenmesi gerekir.

Kaliteli ve garantili bir hizmet almak istiyorsanız Baskı Hizmeti firmamız ile web sitesi adresimizde yer alan numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir fiyatlandırmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir