Blog

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Folyosu

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama

Cağaloğlu dekoratif kumlama ile bulunduğunuz alanı baştan yaratabileceğiniz pratik bir işlemdir. Estetik açıdan şık bir görünümün sağlanmasına yardımcı olan Cağaloğlu dekoratif kumlama cam filmi ile özel işlemler uygulana camlar kendinden desenli bir görüntüye sahip olurlar. Düz camlarınızın desenler ve renklerle kapanması ofisinize şıklık katacaktır. 

Cağaloğlu dekoratif kumlama estetik açıdan şık görüntü yaratmanın en hesaplı yoludur. Kumlu folyo üzerine yapılan bir baskı ürünüdür. Kuruluşların yada kişisel konutlarda tercih edilen bu yöntem bir çok açıdan avantaj sunar. Ofis bölmelerini kişisel alanlara çevirmenin en pratik ve şık yoludur. Cağaloğlu dekoratif kumlama kullanım alanları;  

  • Vitrinler 
  • Mağazalar 
  • Koridorlar 
  • Ev ve binalar 
  • Konferans ve toplantı salonları 
  • Ofis camları ve cam kapıları 

Maddelerde yer alan alanlarda ve cam olan tüm alanlarda sıklıkla kullanılan dekoratif kumlama kolay kullanımı ile göz doldurucu etkiye sahiptir. Yapışkanlı folyo ürünü olduğundan camlarınızı eski haline getirmek kolay bir işlemdir.

Cağaloğlu Buzlu Cam Filmi

Cağaloğlu buzlu cam filmi bir diğer ismi ile cam folyosu özel teknikler uygulanan bir işlemdir. Bu işlem için profesyonel ekip ve tecrübe gereklidir. Verimli ve başarılı bir buzlu cam filmi için Baskı Hizmeti firmamız ile görüşebilirsiniz. Cağaloğlu buzlu cam filmi fazlası ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Buzlu cam filmini desenler ve renkler tercih ederek de yaptırabilirsiniz. İsterseniz firmanızın logosunu da ekleme olanağı ile size ait bir tasarıma sahip olabilirsiniz.  

Cağaloğlu buzlu cam folyosu ile istediğiniz mekânı farklı bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Baskı Hizmeti firmamız sizlere en uygun fiyatlardan en kaliteli hizmeti sunacaktır. Cağaloğlu buzlu cam filmi işleminde kişisel fikirleriniz ide uygulayabilirsiniz.  

Buzlu cam folyosu firmamız tarafından işlerini severek yapan bir ekip ile uygulanmaktadır. Bu nedenle teslim ettiğimiz tüm işlerde başarıyı yakalamış durumdayız. Baskı hizmeti firmamıza ulaşarak fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cağaloğlu buzlu cam folyosu örnekleri için sayfamızın üst alanında yer alan galerimize göz atarak yeni fikirler edinebilirsiniz. Buzlu cam folyosu dekoratif kumlama mağazalarda süsleme amacı ile de sıklıkla kullanılan bir işlemdir.

Cağaloğlu Dekoratif Kumlama Fiyatları

Cağaoğlu bölgesinde var olan işletmeniz için cam kumlama yapacak firma arayışlarınıza çözüm olarak Baskı Hizmeti firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cağaloğlu dekoratif kumlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Yapılacak alanın ölçülerine göre değişen fiyatlara sahip bir hizmettir. Buzlu cam folyosu ile mekanlarınızı kişisel bir alana çevirmek oldukça hesaplıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir