Blog

Bostancı Ucuz One Way Vision Baskı

Bostancı One Way Vision Dijital Baskı

Bostancı one way vision baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephesine giydirme işleminin yapılması son zamanlarda en çok tercih edilen alanlardan biri olmuştur.

Bunun dışında ara camlara eklenerek mağaza vitrinleri ve logolara da sıklıkla uygulanmaktadır. Eski dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemekteydi.

Ancak Bostancı one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden, dışarıyı görebilme imkanı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel kaliteli bir şekilde sergilenerek bina içini göstermemektedir.

Görüntü kirliliğini engellemek isteyenler ve reklam amaçlı kullanım tercih edenlerin kullandıkları en iyi reklam araçlarından biri olan Bostancı one way vision baskı bu özelliği sayesinde birçok avantaj sağlamış olacaktır.

Yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Bostancı one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alana kolaylıkla uygulanmaktadır.

Bostancı One Way Vision Baskı Avantajları

Bostancı one way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkanlı olan kısmın rengi ise siyahtır.

Bostancı one way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı anlaşılması imkansızdır. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu nedenle yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretilmektedir.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Bostancı one way vision formunu korumak konusunda da oldukça başarılıdır.

Bostancı one way vision baskı genellikle binalarda uygulanmaktadır. Fakat son zamanlarda neredeyse her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Bostancı One Way Vision Baskı Fiyatları

Bostancı one way vision baskı fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden dolayı net bir tutar belirtmek mümkün değildir. Bu nedenle Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçerek fiyatlandırmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir