Blog

Bostancı Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Bostancı Araç Giydirme

Bostancı araç giydirme yapılırken iki şekilde düşünülmelidir. Eğer kısa vadeli reklam ya da kampanyalar seçim çalışmaları ve lokal giydirmeler düşünüyorsanız normal folyo kullanmamızı tavsiye ederiz.

Uzun vadeli bir reklam yapmayı düşünüyorsanız Cast folyo kullanmanızı önermekteyiz. Cast folyonun esnek olması ve yapısının ince olması nedeniyle daha kolay kaplama yapılmaktadır. Bu şekilde giydirilen araçların formaları dış etkenlerden daha az zarar görecektir.

Ayrıca Bostancı Araç Giydirme diğer bir ismiyle araç kaplama yapılacak olan dış mekan makinelerde renk kalitesi yüksek, profesyonel bir şekilde bastırılmalıdır. İç mekan makinelerin baskısı daha kaliteli çözünürlüğü daha yüksek olmasına rağmen su odaklı mürekkep kullanıldığından dolayı su ile temasa geçtiğinde mürekkep kaybolabilir.

Bostancı Araç Giydirme örnekleri çok çeşitlidir. Vinil kaplama, lokal kaplama, komple kaplama olarak yapılmaktadır.

Araç Giydirme tasarımı hazırlayan baskı hizmeti firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz ölçüleri titizlikle alarak vermek istediğiniz mesajları araç üzerinde iyi konumlandırmaktadır.

Aksi halde araç getirmenin faydalı olmayacağı ve amacı dışında hizmet edebileceği göz önünde bulundurulmaktadır. İstanbul’da Araç Giydirme ( kaplama)  ihtiyacınız olması durumunda gerek tasarım gerek ürün kalitemiz ile çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bostancı Araç Kaplama

Bostancı araç kaplama ile her türlü aracı kendine özgü tasarımının ya da görselinin araçların üzerine kaplanması işlemine denmektedir. Bostancı Araç Giydirme çeşitli şekillerde yapılabilir.

Araç Giydirme fiyat hesaplaması yapılırken yapılacak olan odanın metrekaresine, görsel tasarımına ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır.

Bostancı Araç Giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesi ise Cast folyodur. Cast folyoyu normal folyodan ayıran en büyük özelliği yapışkan oluşudur. Bu sayede daha esnektir ve kötü hava koşullarına dayanıklı olduğundan aracınıza zarar vermemektedir.

Halkalı Araç Giydirme reklam konusu hakkında detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın fiyat garantisiyle kaliteli bir işçilik hizmeti alabilirsiniz.

Bostancı Araç Giydirme & Kaplama Fiyatları

Bostancı araç giydirme araç kaplama fiyatları sektörden sektöre değişiklik göstermektedir. Araç giydirme fiyatları özellikleri ve kullanılan malzemenin cinsi ile birlikte kaplama ve giydirmenin kalitesi de ortaya konarak bir fiyat belirlenmektedir.

Bostancı araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilir ve sizlerde uzun soluklu bir reklam ürününe sahip olarak hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajları kolaylıkla sunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir