Blog

Beyoğlu Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Beyoğlu Araç Kaplama Merkezi

Beyoğlu Araç Kaplama tanıtım aracı olarak önemli bir yer oluşturmaktadır. Araçlar sürekli hareket halinde olduğundan daha fazla kitleye reklamın ulaşmasını sağlayacaktır. Araç kaplama bu iş için özel olarak üretilmiş Cast folyo ürünlerle yapılmaktadır.

Bu ürünün özelliği araç giydirmede aracın kanal kıvrım dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolay olmasıdır. Beyoğlu araç kaplamada kullanılan Cast folyo ürün aracın orijinal boyasına ve zemin kısmına söküm esnasında zarar vermez.

Araç Giydirme de kullanılan Cast folyo daha çok aracın boyasını güneşin UV ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden korumak için gereklidir. Araba kaplamalarında Cast folyo söküldüğünde alt zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmaktadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir ücret karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 yıl arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Baskı Hizmeti firması reklamlarınızı araçlarınızda kaynatırken trafik reklam yönetmenliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz. Araçların yan taraflarında şoför ve yan yolcu tavan hariç komple reklam olmasın yönetmeliğe uygundur.

Beyoğlu Araç Giydirme

Beyoğlu araç giydirme en etkili reklam seçeneklerinden biridir. Bu tarz açık hava reklamları tartışılmaz bir şekilde lider reklamlardır. Ucuz maliyeti nedeni ile de ayrıca en çok tercih edilen seçim kampanyaları arasında yer almaktadır.

Aracınız ister şahsi aracınız olsun, ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için (nakliye, servis, toplantı) amaçlı bir araç olsun, bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.

Bu nedenle Beyoğlu araç giydirme (araç üstü giydirme) reklamı fazlası ile önem taşımaktadır. Araç reklamı yaptıran firma sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da araç giydirmenin ne kadar başarılı bir reklam seçeneği olduğunun en büyük kanıtı olacaktır.

Beyoğlu Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Beyoğlu araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en önemli reklam ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

Araç Giydirme araç kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için baskı hizmeti sitemizde yer alan iletişim kanallarımız aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşarak fiyat talebinde bulunabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir