Blog

Beyoğlu Dekoratif Kumlama ve Buzlu Cam Filmi

Beyoğlu Dekoratif Kumlama

Beyoğlu dekoratif kumlama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. İş yerini veya ofisinizi şık bir mekan haline getirerek kişisel alanlar oluşturmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri bir folyo baskı ürünüdür. Sizlerde Beyoğlu dekoratif kumlama ile camlarınızı farklı bir görüntüye getirerek şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Cam kumlama genelde camları kapatarak gizlilik ve güvenli alan oluşturmak için tercih edilmektedir. Uygun fiyatlara sahip olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilir.

Dekoratif kumlama buzlu cam filmi uygulanan alanlarda estetik bir görüntü yaratılmış olup huzurlu bir çalışma ortamı hazırlanır. Kaliteli ve şık görüntüden ödün vermeyenlerin tercihi olan dekoratif kumlama ile sizlerde görsel efektler ve canlı renkleri kullanabilirsiniz.

Cam kumlama günümüzde çok sık kullanılan bir folyo baskı ürünüdür. Tecrübe gerektiren bir işlem olduğundan dolayı profesyonel alanda hizmet veren firmalardan bu hizmeti satın almalısınız. İsterseniz firmanızın logosunu özel imzanızı istenilen alana yerleştirerek farklılık sağlayabilirsiniz. Ticari mekanlarda daha sık kullanılan bir işlemdir.  Beyoğlu dekoratif kumlama uygun maliyetler ile özel işlemlerden geçen camların kendinden desenli olarak görünmesini sağlar. Sizin tasarladığınız desenlerde kolaylıkla işlenmektedir.

Beyoğlu Buzlu Cam Folyosu Filmi

Beyoğlu buzlu cam folyosu filmi işletmelerin yenilik zamanlarında sıklıkla tercihe ettikleri ürünlerin başında gelir. Yeniliklerinizle Beyoğlu buzlu cam folyosu mükemmel bir çözümdür. Beyoğlu cam folyosu kullanım alanları; 

  • Vitrinler 
  • Mağazalar 
  • Ofis camları 
  • Toplantı salonlar 
  • Konferans odaları 
  • Kişisel alanlar 
  • Ev ve binalar 
  • Koridorlar 

Yukarıda yer alan alanlar kumlama yapılan alanlardır. Her türlü cam alanlara kolaylıkla işlenebilen istenildiğinde eski haline getirilebilen bir işlemdir. Beyoğlu buzlu cam folyosu filmi için firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kumlama baskı ile konforlu ve size ait bir alanda çalışmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.  

Ayrıca Beyoğlu buzlu cam filmi güvenlik açısından da oldukça avantaj sunar. İşlem yapılan camın arka tarafındaki objelerin görünmesini azaltır ve buzlu ve silik bir görüntü şeklinde yansımasını sağlar.  

Şık görüntüden ödün vermeyenler için ekonomik açıdan büyük bir avantaj sağlamaktadır. Kumlama baskının geniş bir kullanım alanı olduğundan dolayı istediğiniz cam alanlarınızda tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Dekoratif Kumlama  Fiyatları

Beyoğlu dekoratif kumlama baskı fiyatları kullanılacak ürünün miktarına ve alanın genişliğine bağlı olarak değişmektedir. Sizlerde camlarınızın ölçülerini bizlere ulaştırarak Beyoğlu dekoratif kumlama fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Şık görüntü, kişisel alanlar ve güvenlikli alan oluşturmak için mükemmel çözüm sunan Beyoğlu dekoratif kumlama sizlere eşsiz bir kullanım olanağı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir