Blog

Beylikdüzü Ucuz One Way Vision Baskı

Beylikdüzü One Way Vision Dijital Baskı

Beylikdüzü one way vision baskı İngilizce bir terim olduğundan halk arasında genellikle “delikli folyo” olarak adlandırılır. PVC esaslı bir malzemeden üretilir ve delikli bir yapıya sahiptir.

Beylikdüzü one way vision baskı yapılacak yüzeyin beyaz olması gereklidir. Yapılacak olan baskıdan daha iyi sonuç almak için fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gerekir.

One way vision baskı uygulanan camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamalıdır. Yapışkan yüzeyi siyah olarak üretilmektedir. Beylikdüzü one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görünmesi gerekir.

Beylikdüzü one way vision baskı ile bütün sorunlarınız ortadan kalkmış olacaktır. Uygulama yapılacak alana dışarıdan bakıldığında istenilen resim rahatlıkla sergilenirken binanın iç kısmının görünmesi tamamıyla kısıtlanmış olacaktır.

Beylikdüzü One Way Vision Baskı Avantajları

Beylikdüzü one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde dahi dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar doğurmaktadır. Uzman bir ekibin montajı yapması durumunda bu işlem başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Kullanılacak olan malzemenin yapışkanlı kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerinin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. Dış mekan afişlerde olduğu gibi solvent boyalar kullanılmaktadır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım sunar.

Beylikdüzü one way vision baskı uygulaması genellikle binalarda tercih edilir. Son yıllarda her yerde görülen PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf ya da yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Beylikdüzü one way vision baskı kullanım alanlarına gelecek olursak; bu uygulamanın kullanım alanları cam olan tüm yüzeylerdir. Cam ile kaplanmış bir binanın dış cephe giydirmesinden en sık tercih edilen yöntemdir. Bu uygulamanın yanı sıra ara camlara eklenecek logo, mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilir.

Beylikdüzü One Way Vision Baskı Fiyatları

Beylikdüzü one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni iç kısımdan bakıldığında dışarısının rahatlıkla görülmesidir.

Son sistem dijital baskı makinelerinde talep ettiğiniz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Beylikdüzü one way vision baskı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir