Blog

Beylikdüzü Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Beylikdüzü Araç Giydirme Merkezi

Beylikdüzü araç giydirme her türlü araç kendiniz yapılan tasarım ve görsel ile kaplanması anlamına gelmektedir. Beylikdüzü araç kaplama çeşitli şekillerde yapılabilir Örneğin komple araç kaplama aracın sadece kapaklarının kaplanması ya da taban kısmını kaplama gibi yani bir kısmı olarak katlanması söz konusudur.

Reklam ve pazarlama konusunda firmalar tarafından yoğun olarak tercih edilen araç kaplama işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde birçok insanın görmesini sağlayacaktır. Beylikdüzü araç kaplamanın reklam konusunda da birçok avantajı bulunmaktadır.

Sürekli seyir halinde olan Aracınız hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 yıl arasında araçlarımızda araç kaplama folyosu kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü araç kaplama fiyatları hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresini görsel tasarımına ve kullanılan malzemesine göre değerlendirme yapılır. Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran en önemli özelliği ise yapışkan olmasıdır. Daha esnek ve daha zor olan açık hava koşullarında hem dayanıklıdır hem de aracı asla zarar vermez.

Beylikdüzü Araç Kaplama

Beylikdüzü araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli olan firmalara verilmesi gerekmektedir. Reklamcılık sektöründe çok fazla reklam yapacağınız alanlar ise; televizyon, radyo, gazete, dergi, tabela, billboard gibi alanlara sahiptir.

Baskı Hizmeti firması olarak fiyat politikamız ve reklamların hedef kitleye ulaşması açısından en önemli reklam ürünlerinin Beylikdüzü Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik araç giydirme için birkaç araç almanıza da gerek yok. Kişisel ya da firmanıza ait olan bir aracın olması da yeterli olacaktır.

Bu şekilde trafikte sürekli gezen bir reklam aracınız olacağından araç giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kanallarına göre daha uygun ve hesaplı olacaktır. Beylikdüzü araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Baskı Hizmeti web sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzmanlarımız ile görüşebilir merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Beylikdüzü Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Beylikdüzü araç kaplama Araç giydirme fiyatları yapılan işlemin maliyeti birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. En önemli faktörlerden biri ise malzeme çeşidi olmuştur. Kaliteli malzemelerden yapılan araç kaplama bile daha uzun soluklu bir tanıtım yapabilirsiniz.

Beylikdüzü araç kaplama Araç giydirme fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan baskı hizmeti firmamızı arayarak fikir sahibi olabilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir