Blog

Beykoz Ucuz One Way Vision Baskı

Beykoz One Way Vision Baskı Merkezi

Beykoz one way vision baskı ürün ismi İngilizce bir terim olduğundan dolayı halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. Bir tür reklam amaçlı baskı çeşidi olan one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretildiğinden delikli yapıya sahiptir.

One way vision baskı yapılacak olan alanın beyaz renkli olması, yapılacak olan baskının daha iyi sonuç almasını ve üstüne atılacak olan boyaların altında fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkan olan kısmın rengi ise siyahtır.

Beykoz one way vision baskı uygulanan cam yüzeyin, iç kısmından dış dünyaya bakmak yapışkan kısmın siyah olmasından dolayı daha kolay olacaktır. Genel kanımız camların siyah olması yönündedir. Bu nedenle yapışkanlı olan yüzey siyah olarak üretilmektedir.

Binaların dış tarafından bakıldığında reklamını yapmış olduğunuz görsel kaliteli bir şekilde sergilenmektedir. Böylelikle bina içini görmek ise tamamen imkansız bir hale gelecektir. Kalitesiz bir işçilikte ise çok güçlü bir ışıkta kalitesi düşecektir.

Beykoz one way vision baskı hizmetini sunan firmamız sizlere bu konuda genel olarak % 80-85 oranında bir görüntü sunacaktır. İç kısımdan dış dünyaya bakmak ise % 15-20 arasında bir kayıp ile elde edilecektir. Fakat bu oranlar endişe verici düzeyde olmadığından dolayı son derece etkili sonuçlar sağlayacaktır.

Beykoz One Way Vision Baskı Avantajları

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliğinin önüne geçmeyi düşünen işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri Beykoz one way vision baskı fazlası ile ideal bir folyo çeşididir. Mesh vinil gibi delikli yapıya sahip olduğundan reklamlarınızı kaliteli bir şekilde yapma imkanı sağlayacaktır.

Beykoz one way vision baskı yapışkan özelliğe sahip olduğundan dolayı cam binaların dış cephelerine ve vitrin camlarına sıklıkla uygulanmaktadır. Kullanım alanı ise cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

En fazla tercih edilen alanlar ise çoğunlukla cam ile kaplı binaların dış cephelerine yapılan giydirme işlemidir. Ayrıca, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda ya da ara camlara eklenecek olan logolarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Beykoz one way vision baskı işleminin en büyük özelliği ise cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dış dünyayı görme imkanı sunmasıdır. Uzman ekipler tarafından montajı yapılan uygulama 0ç15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi ile gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Bu işlemin en büyük avantajı ise, cam yüzeylerde, içeriden bakıldığı zaman dışarıyı görme imkanı sunmasıdır. Uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleşen one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesiyle gayet tatmin edici sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Beykoz One Way Vision Baskı Fiyatları

Beykoz one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan dışarının rahatlıkla görünmesini sağlamaktadır.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Beykoz one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir