Blog

Beyazıt Ucuz One Way Vision Baskı

Beyazıt One Way Vision Dijital Baskı

İngilizce bir terim olan Beyazıt one way vision baskı halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC esaslı malzemeden üretilen one way vision baskı delikli bir yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gerekir.

Bu şekilde yapılacak olan baskıdan daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Bu işlem sonucun da camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmayacaktır. Yapışkan yüzeyi ise siyah olarak üretilmektedir.

Beyazıt one way vision baskı yapıldığında içeriden dış dünyanın görünmesi gerekmektedir. Eski dönemlerde yapılan bina giydirmelerinde cam zeminin üzerine yerleştirilen malzeme kalitesiz olduğundan dolayı dışarıdan içeriyi, içeriden de dışarıyı göstermemekte kısıtlı sonuçlar vermekteydi.

Fakat Beyazıt one way vision baskı ile bu sorunlar tamamen ortadan kalkmıştır. Uygulama yapılacak olan alana dışarıdan bakıldığı tasarlanan resim rahatlıkla sergilenmekte ve binanın iç kısmının tam anlamı ile görünmemesi sağlanmaktadır.

Beyazıt One Way Vision Baskı Avantajları

Beyazıt one way vision baskı uzman bir ekip tarafından yapıldığında başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Böylelikle reklamınızı yaparken görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmış olacaksınız. En büyük cam yüzeylerde dahi dışarıdan içerisinin görünmesini engellemiş olacaksınız.

Kullanılacak olan malzemenin yapışkan kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları da ne kadar küçük olursa görsel açıdan fazlası ile güzel sonuçlar elde edeceksinizdir.

Dış mekan afişlerin hepsinde olduğu gibi Beyazıt one way vision baskıda da solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu boyalar sayesinde uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.

Beyazıt one way vision baskı kullanım alanları ise cam olan bütün yüzeylerdir. Cam ile kaplı bir binanın dış cephe giydirmesi ve mağaza vitrinleri en çok tercih edilen alanlardır. Bu uygulamaların dışında ara camlara eklenecek logo ve yazılar da sıklıkla tercih edilir.

Beyazıt One Way Vision Baskı Fiyatları

Beyazıt one way vision baskı fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden net bir tutar belirtmek doğru olmayacaktır.

Beyazıt one way vision baskı hizmetini en uygun fiyatlar ile baskısı, tasarımı ve montajını siz değerli müşterilerimize Baskı Hizmeti firması olarak kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Böylelikle uzun soluklu bir kullanım imkanı da kazanmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir