Blog

Beşiktaş Ucuz One Way Vision Baskı Fiyatları

Beşiktaş One Way Vision Baskı

Beşiktaş one way vision baskı İngilizce bir terim olduğu için halk arasında daha çok delikli folyo adı ile anılmaktadır. PVC esaslı bir malzemeden üretildiğinden delikli yapıya sahiptir. One way vision baskı yapılacak olan yüzeyin beyaz olması gereklidir.

Yapılacak olan baskıdan daha verimli sonuçlar alabilmek adına fonun beyaz olması ve boyaların altından fonun görünmemesi gerekir. Yapışkan camın üstünde herhangi bir uygulama olduğu bu sayede kesinlikle anlaşılmayacaktır.

Yapışkan yüzey ise siyah olarak üretilmektedir. Beşiktaş one way vision baskı uygulaması kaplama yapılan alandan dışarının görülmesi gereklidir. Eski dönemlerde yapılan dış cephe giydirme işlemi çok iyi sonuçlar vermediği gibi kısa sürede yıpranmalar meydana gelmekteydi.

Beşiktaş one way vision baskı hizmetimiz ile bu sorunlar tam anlamı ile ortadan kalkıyor. Giydirme yapılacak alana dışarıdan bakıldığı zaman istenilen resim rahatlıkla sergilenirken binanın iç kısmını görünmesi de engellenmiş olacaktır.

Beşiktaş One Way Vision Dijital Baskı Avantajları

Beşiktaş one way vision baskı işlemi en büyük cam yüzeylerde bile dışarıdan içerisinin görünmesini etkileyen sonuçlar yaratmaktadır. Uzman ekipler tarafından montajı yapılan one way vision baskı işlemi başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Kullanılacak malzemenin yapışkanlı kısmı ne kadar kaliteli olursa, deliklerin çapları ne kadar küçük olursa görsel açıdan oldukça iyi sonuçlar verecektir. One way vision baskı dış mekân afişlerin hepsinde olduğu gibi solvent  bazlı boyalar kullanılır. Bu boyalar dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun süren bir kullanım sunarlar.

Beşiktaş one way vision baskı işlemi genellikle camlı binalarda tercih edilir. Son yıllarda her yerde görülen bu PVC’ye dijital baskı vasıtası ile tasarım verilmektedir. İstediğiniz fotoğraf veya yazı yüksek kalitede basılarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Beşiktaş one way vision baskı kullanım alanları ise cam olan bütün yüzeylerdir. Cam ile kaplı bir binanın dış cephe giydirmesinde en sık tercih edilen yöntemdir. Bu işlemin yanı sıra ara camlara eklenecek logo, mağaza vitrini yazıları da sıklıkla tercih edilir.

Beşiktaş One Way Vision Baskı Fiyatları

Beşiktaş one way vision baskı reklam aracı olarak tercih edilen bir uygulamadır. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahat bir şekilde görünmesini sağlamaktır.

Son teknoloji dijital baskı makinelerinde talep etmiş olduğunuz tasarımı one way vision baskı ile gerçekleştirebilirsiniz. Beşiktaş one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir