Blog

Beşiktaş Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Beşiktaş Araç Kaplama Merkezi

Araçların üzerine uygulanan reklam çalışmalarına araç kaplama denilmektedir. Beşiktaş araç kaplama bir diğer adı ile araç giydirme halk arasında da araç üstü reklam kaplama olarak adlandırılmaktadır. Bir reklam ürünü olan araç giydirme hizmetini firmamızdan kaliteli ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Baskı Hizmeti firması olarak uzun yıllar boyunca araç kaplama alanında en iyi tecrübeye sahip olduğumuzdan ince bir işçilik ve sağlam tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Beşiktaş araç kaplama işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında tecrübeli olan firmalara verilmesini tavsiye ederiz.

Reklamcılık sektöründe reklam yapacağınız alanlar ise, televizyon, radyo, dergi, tabela, billboard, gazete gibi alanlardır. Fakat radyo ve televizyon reklamları zaman kaybı olurken aynı zamanda da bütçenize ciddi zarar verebilir.

Araç giydirme için birkaç araç almanıza gerek kalmayacaktır. Kişisel ya da firmanıza ait olan bir aracın olması sizin için yeterli olacaktır. Böylelikle trafikte sürekli seyir halinde olan aracınız sizin reklamınızı daha fazla kişiye duyuracaktır.

Beşiktaş araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için baskı hizmeti web sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzman arkadaşlarımızla görüşerek merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Beşiktaş Araç Giydirme

Beşiktaş araç giydirme ile her türlü aracın kendine özgü tasarımı ve görselini gerçekleştirmekteyiz. Örneğin, aracın kapılarını giydirme, komple araç giydirme ya da üst tavan kısmını kaplama olarak düşünebilirsiniz.

Araç giydirme fiyat hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresine ve görsel tasarımda en önemlisi kullanılan malzemenin kalitesine göre değerlendirme yapılmaktadır. Beşiktaş araç giydirme için kullanılan dijital baskı malzemesine ise Cast folyo denmektedir.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran özelliği ise, yapışkan ve esnek olmasıdır. Bu sayede daha esnektir ve olumsuz hava koşullarına karşı fazlası ile dayanıklıdır. Beşiktaş araç giydirme reklam konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Beşiktaş Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Beşiktaş araç giydirme araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Baskı Hizmeti firması olarak bu alanda uzun yıllar hizmet vermiş olduğumuz ve kalitesini koruyan bir firma olduğumuz için araç kaplama özellikleri ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir