Blog

Bayrampaşa Ucuz One Way Vision Baskı

Bayrampaşa One Way Vision Dijital Baskı

Ürün ismi İngilizce olduğundan halk arasında çoğunlukla “delikli folyo” olarak adlandırılmaktadır. Reklam amaçlı baskı işlemi olan one way vision baskı PVC esaslı bir malzemeden üretildiğinden dolayı, folyo delikli bir yapıya sahiptir.

Bayrampaşa one way vision baskı yapılacak olan yüzey beyaz renklidir. Bunun nedeni ise yapılacak olan baskılardan daha iyi sonuçlar elde etmektir. Yapışkan olan kısmın rengi ise siyahtır. Böylelikle baskı uygulanmış olan cam yüzeyin, iç kısmından dış tarafa bakıldığında herhangi bir uygulama olduğu anlaşılmamaktadır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Bayrampaşa one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı rahatlıkla göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Bayrampaşa one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Özellikle cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alandır. Bunun dışında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir.

Bayrampaşa One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

Bayrampaşa one way vision baskı işleminin en büyük avantajı cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilse tatmin edici sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkanının kuvvetli, deliklerinin çaplarının da küçük olması gerekir. İnce olduğu kadar dayanıklı bir malzemeden üretilen Bayrampaşa one way vision formunu korumak konusunda da oldukça başarılıdır.

Bayrampaşa one way vision baskı genellikle binalarda uygulanmaktadır. Fakat son zamanlarda neredeyse her yerde gördüğümüz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapmış olacaksınız.

Baskı Hizmeti firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz bir yazı, fotoğraf yüksek kalitede basılarak kaplamaları yapılmaktadır. Sadece binalar değil aynı zamanda araçlarda da bu yöntem kullanılmaktadır.

Bayrampaşa One Way Vision Baskı Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen baskı işlemidir. Hayatın her alanında kullanılan bir teknik olan baskı geleneksel yöntemlerden çıkarak dijital alana kaymıştır.

Bu sayede dijital baskı makineleri kullanılarak daha kaliteli işler çıkaran firmamız Bayrampaşa One Way Vision fiyatları hakkında da sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir