Blog

Bayrampaşa Ucuz Araç Giydirme ve Kaplama

Bayrampaşa Araç Kaplama Merkezi

Bayrampaşa Araç Giydirme araç kaplama işlemleri yaptırmak için baskı hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Araç kaplama büyük firmaların özellikle son zamanlarda tercih ettikleri en iyi reklam uygulamasıdır.

Reklam sektöründe çok sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Örneğin; televizyon, gazete, reklamları Radyo hem zaman açısından hem de fiyat açısından firmaları fazlasıyla zorlamaktadır.

Bayrampaşa araç kaplama fiyat politikası ve Reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecralarından biridir. Araç üstü reklam işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı bulunur. Bulunan bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için karşılanan bir araç olsun.

Bu araba her daim trafikte olacağından sürekli gezen bir reklam Aracınız olacaktır. Bu nedenden dolayı araba kaplama reklamı çok önemlidir. Bayrampaşa araç kaplama araç üstü reklam için ayıracağınız bütçe televizyon gazete radyo gibi reklam kurullarına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.

Üstelik bir defaya mahsus vereceğiniz bir ücret karşılığında aracınızın üzerindeki reklamı 3 ile 5 yıl arasında kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana geleceğinden ve görselin silinmesinden dolayı aracın imajı zarar görebilir.

Bayrampaşa Araç Giydirme –Araç Kaplama

Bayrampaşa Araç Giydirme araç kaplama araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına denir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Araç kaplama Cast folyo olarak bilinen PVC ile kaplanır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark Cast folyonun yapışkan özelliğe sahip olmasıdır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise,  Bayrampaşa Araç Giydirme araç kaplama merkezi işlemi yapılırken aracın cam kenar kanallarının içinde ve oluklara rahatça esnetilerek yapışması içindir.

Bu işlemi baskı hizmeti firması olarak alanında uzman ustalarımız titizlik ve dikkat ile yapmaktadır. Kazlıçeşme Araç giydirme ve araç kaplama Merkezi konusunda daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce girmesi planlanan aracın detaylı resimlerini çekmekteyiz.

Ardından çekmiş olduğumuz resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Bayrampaşa Araç giydirme ve araç kaplama Merkezi işlemi sanal ortamda uygulanır ve müşteriye onaylatılır.  Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı özenle hazırlanır.

Hazırlanan bu renkli çıktılar detaylı bir şekilde ölçülür ve not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işte hata olmamasını ve yanlış bir ölçünün bütün araç baskısının yanlış yapılmasını önler.

Bayrampaşa Araç Giydirme Merkezi Bu sabah da çok önemlidir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise Araç Giydirme araç kaplama işlemi yapılacak aracın kaplama yapılmayan alanlarına herhangi bir logonun yazının ya da resmin gelmemesine dikkat edilmelidir.

Bayrampaşa Araç Giydirme – Araç Kaplama Fiyatları

Bayrampaşa Araç Giydirme araç kaplama fiyatları sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar özellikle kullanılan malzemenin cinsi ile birlikte kaplama ve giydirmenin kalitesi ile belirlenmektedir.

Aracınızın uzun ömürlü bir reklam kampanyası devam ettirmesi için alanında uzman olan Baskı Hizmeti firması personelleri tarafından yardım almanız sizlerin daha uzun ömürlü bir reklam hizmeti sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir