Blog

Başakşehir Ucuz One Way Vision Baskı

Başakşehir One Way Vision Dijital Baskı

Başakşehir one way vision baskı kullanım alanları cam yüzeylerdir. Cam yüzeylere sahip olan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Cam ile kaplı bir binanın dış cephesine giydirme işleminin yapılması son zamanlarda en çok tercih edilen alanlardan biridir.

Bunun dışında ara camlara eklenerek mağaza vitrinleri ve logolara da sıklıkla kullanılmaktadır. Eski dönemlerde cam yüzeylere sahip binalara giydirme yapılmak istendiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemekteydi.

Fakat Başakşehir one way vision baskı sayesinde uygulamaların yapıldığı yüzeylerde içeriden, dışarıyı görebilme imkanı doğmuştur. Bu sayede binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel rahatlıkla ve oldukça kaliteli bir şekilde sergilenmekte olup bina içini görmek ise tamamen imkansız bir hal alır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri ideal bir folyo çeşididir. Başakşehir one way vision baskı bu özelliği sayesinde sizler hem reklamınızı yapmış olacaksınız, hem de dışarıyı rahatlıkla göreceksiniz.

Çoğunlukla yapışkan olma özelliğinden dolayı vitrin camlarına ve camlı binaların dış cephelerine uygulanmaktadır. Başakşehir one way vision baskı kullanım alanı cam yüzeylerdir. Kısacası, cam yüzeylere sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Başakşehir One Way Vision Baskı Avantajları

Başakşehir one way vision baskı yapılan alanın yüzey kısmı beyaz renkli olmaktadır, çünkü bu yapılan baskının daha iyi sonuç vermesini ve üstüne atılan boyaların altında bulunan fonun görünmemesini sağlayacaktır. Yapışkan olan kısım ise siyah renktedir.

One way vision baskı uygulanan cam bir yüzeyin, iç kısmından dış dünyaya bakıldığı zaman yapışkan kısmın siyahlığından dolayı anlaşılması zor olacaktır. Bu nedenle camların siyah olması taraftarıyız. Görsel açıdan daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan olan kısmının kuvvetli, deliklerinin çapının ise küçük olması gerekir.

İnce olduğu kadar dayanıklı yapısı ile de dikkat çeken Başakşehir one way vision baskı formunu korumak konusunda da fazlası ile başarılıdır. Başakşehir one way vision baskı genellikle cam binalarda uygulanmaktadır.

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların ve araçların cam kısımlarına reklam amaçlı olarak uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi için üst alanda yer alan görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Başakşehir One Way Vision Baskı Fiyatları

Başakşehir one way vision baskı reklam aracı olarak sıklıkla tercih edilen bir üründür. Delikli olma özelliğinden dolayı da iç kısımdan, dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar.

Son sistem dijital baskı makinelerinde üretilen Başakşehir one way vision baskı fiyatları hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir