Blog

Bakırköy Ucuz One Way Vision Baskı

Bakırköy One Way Vision Dijital Baskı

Bakırköy one way vision baskı, diğer bir adı ile delikli folyo cam binaların tamamında kullanılma özelliğine sahiptir. Reklam amaçlı kullanılan bu one way vision baskı çeşidi ile hem reklamlarınızı yapmış olacaksınız hem de görüntü kirliliğinden kurtulmuş olacaksınız.

Sıklıkla tercih edilen bir dış cephe giydirme işlemi olduğundan çok fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise one way vision baskı uygulanan alanda iç kısımdan dışarısı görünürken, dış taraftan içerisi kesinlikle görünmemektedir.

Bakırköy one way vision baskının delikli olmasının nedeni ise, binaların cam kısımlarında istediğiniz görüntüye kavuşmanızı ve görsel bir tasarım sergilemenizi sağlamaktadır. Kullanmak istediğiniz görsel belirlendikten sonra bilgisayar ortamında tasarlanan folyo sizlerinde onayı ile camlarınızın dış cephelerine giydirilir.

Titizlik ile çalışması yapılan Bakırköy one way vision baskı ile estetik bir görünüm kazanacaksınız. Delikli folyo çalışmasında önemli nokta alınacak ölçünün dikkatli bir şekilde alınması gerekmektedir. Alınmış olan ölçülerin yanlış olması yapılan işlemin boşa gitmesi demektir.

Bakırköy One Way Vision Baskı Nedir?

Birçok avantajı bulunan Bakırköy one way vision baskı ince ve delikli bir yapıya sahiptir. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinen one way vision baskı uzman kişiler tarafından yapıldığında daha başarılı bir çalışma elde edilecektir.

Dış mekan uygulamalarında solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Bu boylara sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi dayanıklı olan delikli folyo ile reklamlarınız 1 ile 5 yıl arasında rahatlıkla sergilenecektir.

Bakırköy one way vision baskı dış cephelerde kullanıldığında yoğun kar yağışı ya da güneş ışığına karşı dayanıklı olmak zorundadır. En önemli avantajı ise, dışarıdan iç kısmın kesinlikle görünmemesi olmuştur.

Firmamız müşteri memnuniyeti için asla kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır. İşletmenizin tanınır olması ve marka çalışmalarınız için yapılan Bakırköy one way vision baskı ile sizlerde cam yüzeylerin kaplanarak daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Bakırköy one way vision baskı kullanım alanı bakımından cam yüzeylere uygulanan bir reklam uygulamasıdır. Cam yüzeylere sahip olan akılınıza gelebilecek olan her alana rahatlıkla uygulanır ve dış cephe giydirme işlemlerinde en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biri olmuştur.

Bakırköy One Way Vision Baskı Fiyatları

Bakırköy one way vision baskı fiyatları hakkında net bir tutar belirtmek fazlası ile zordur. Değişken fiyatlara sahip olan one way vision baskı fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek net rakamlarımızı öğrenebilirsiz.

Alanında uzman ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmaları sayfamızın üst alanında yer alan görselleri inceleyerek kendi tasarımınızı ortaya çıkarta bilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir