Blog

Bakırköy Ucuz Araç Giydirme ve Araç Kaplama

Bakırköy Araç Kaplama – Araç Giydirme Merkezi

Bakırköy araç kaplama araç giydirme araçların üzerine yapılan reklam uygulamalarına denmektedir. Halk arasında ise araç üstü reklam veya araba giydirme olarak da bilinir. Cast folyo diye de adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır.

Bu yapışkanlı PVC Cast folyonun kalınlığı ise, 0.11 – 0.13 mm aralığındadır. Cast folyonun çok ince olmasının nedeni ise, Bakırköy araç kaplama araç giydirme merkezi işlemi yapılırken aracın cam kanallarının içine ve oluklara rahatça esnetilerek yapışmasını sağlamaktadır.

Bu işlem ise sadece profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır. Bakırköy araç kaplama araç giydirme merkezi konusunda daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bakırköy araç giydirme araç kaplama işlemi yapılmadan önce, kaplanması planlanan aracın detaylı resimleri çekilmektedir. Daha sonra çekilen bu resimler bilgisayar ortamında uygun bir grafik programı ile araç giydirme ve araç kaplama işlemi sanal ortamda müşteri onayı ile üretilmeye başlar.

Araç kaplama için gelen aracın resmi çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanmaktadır. Renkli çıktısı hazırlanan aracın detaylı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin milimetre olarak alınması yapılan işin hatasız olmasını sağlayacaktır.

Uzman grafikerler tarafından üretime geçen araç kaplama işlemi firmanızın talep ettiği reklam uygulamasını gerçekleştirmektedirler. Bakırköy araç kaplama araç giydirme merkezi bu safhada fazlası ile önemli olmuştur.

Bakırköy Araç Giydirme Araç Kaplama Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bakırköy Araç Giydirme kaplama işlemi PVC yapışkan folyo dediğiniz malzemenin araç üzerine uygulama işlemidir doğal olarak bir yapışma işlemidir. Bu işlem yapıldıktan sonra kesinlikle tazyikli su ile yıkanmamalıdır.

Tazyikli su folyo kenarından kalkma meydana getireceği için zamanla açılma yapabilir. Diğer bir husus ise kimyasal maddeler ile yıkama yapılmasından mutlaka kaçınmalısınız.

Bakırköy araç kaplama folyo üzerindeki boyalar da deformasyona sebep olmamak ve kısa sürede renklerinin solmaması için kimyasal dijital baskı uygulanmamalıdır.

Böylelikle imajınız kesinlikle bozulmayacaktır. Yıkama esnasında ise az miktarda Deterjan ve fırça kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlardan dolayı oluşan renkli olmaları ve açılmalar garanti kapsamına kesinlikle dahil değildir. Daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bakırköy Araç Kaplama – Araç Giydirme Fiyatları

Bakırköy araç giydirme araç kaplama fiyatları kullanılan malzeme cinsine, metrekare durumuna ve garanti süresine göre değişiklik göstermektedir. Araç kaplama merkezinde fiyatlandırma yapabilmek için ilk olarak giydirilecek olan araca yapılan tasarımın ortaya çıkarılması ve ona uygulanacak olan malzemenin belirlenmesi gereklidir.

Bakırköy araç kaplama daha önce de belirttiğimiz gibi bir dijital baskı folyosu olan Cast folyonun kullanılmasıdır. Bu şartlarda metrekare üzerinden Kumburgaz araç kaplama araç giydirme fiyatları belirlenmektedir.

Bu konu hakkında en güncel bilgileri almak için Baskı Hizmeti müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz olacaktır. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir