Blog

Bahçeşehir Ucuz One Way Vision Baskı

Bahçeşehir One Way Vision Dijital Baskı

İngilizce bir terim olan Bahçeşehir one way vision baskı halk arasında delikli folyo olarak adlandırılmaktadır. PVC esaslı bir malzemeden üretilen one way vision delikli yapısı ve yapışkan yüzeyi sayesinde uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

One way vision baskı yapılacak olan alanın ise beyaz olması gereklidir. Bu şekilde yapılacak olan baskıdan daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu işlem sonucunda da camın üzerinde herhangi bir uygulama olduğu kesinlikle anlaşılmayacaktır.

Hem reklam isteyen, hem de görüntü kirliliği olmasını istemeyen işletmeler için ideal bir folyo çeşidi olan one way vision baskı cam yüzeylerde uygulandığında binanın iç tarafından dışarının görülmesine olanak sağlayacak şekilde giydirme işlemi gerçekleşir.

Standart düzeyde yapılan bir işçilik ile dışarıdan bakıldığı zaman aşırı güçlü bir ışıkta görüntü kalitesi biraz düşebilir. Fakat genel itibariyle minimum % 80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır.

İçeriden dışarıya bakmada ise % 15-20 arası bir kayıp söz konusu olabilir. Bu oranlar kesinlikle endişe edecek düzeyde değildir aksine etkileyici sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Bahçeşehir One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

Bahçeşehir one way vision baskı 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi sayesinde uzman ekipler tarafından montaj işlemleri gerçekleştirildiği taktirde fazlası ile tatmin edici sonuçların ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Kullanılan malzemenin kuvvetli olması ve deliklerinin çaplarının da küçük olması, görsel açıdan daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. İnce olduğu kadar da dayanıklı malzemelerden üretilen Bahçeşehir one way vision baskı bu sayede formunu korumak konusunda oldukça başarılıdır.

Bahçeşehir one way vision baskı tekniklerinden dış mekan afişlerinde de olduğu gibi solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere karşı en yüksek dirence sahip boya çeşitlerinden biridir.

Üstelik kullanılan ürünün kalitesi, cephe kaplama işlemini yapan ekibin tecrübesi gibi faktörler ile kullanım ömrü 1 yıldan 5 yıla kadar değişkenlik göstermektedir. Bahçeşehir one way vision baskı genellikle binaların cam kısımlarında uygulanmaktadır.

Son zamanlarda neredeyse her yerde görebileceğimiz bu uygulama delikli PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde binalarınızın iç kısmı dışarıdan görünmezken içeriden dışarısının görünmesi sağlanmaktadır.

Bahçeşehir One Way Vision Baskı Fiyatları

Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, halk arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı işlemidir. PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, folyonun delikli bir yapısı vardır.
Baskı yapılacak olan yüzey beyaz renklidir. Bunun sebebi yapılacak olan baskılarda daha iyi sonuç almak adına fonun beyaz olması, üstüne atılacak boyaların altından fonun gözükmemesidir. Yapışkanlı tarafın rengi ise siyahtır. Bunun sebebi ise Bahçeşehir one way vision baskı uygulanmış olan cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığında, camın üstünde herhangi bir uygulama olduğunun anlaşılmamasını sağlamaktır.

Genel kanı camların renginin siyah olduğu yönündedir. Bu sebeple yapışkanlı yüzey siyah renkli olarak üretilmektedir. Cam yüzeylerde uygulanan yöntem sayesinde, binanın iç tarafından dışarının görülmesini olanak sağlayacak şekilde bina giydirme işlemleri yapılabilmektedir.
Eskiden cam yüzeyli binalara giydirme yapılmak istenildiğinde bu işlem çokta iç açıcı sonuçlar vermemekteydi. Çünkü, cam zeminin üzerine yerleştirilen malzeme, hem dışarıdan içeriyi, daha önemlisi içeriden dışarıyı görme olanağını çok ciddi oranda kısıtlıyordu.

Fakat Bahçeşehir one way vision baskı sayesinde uygulamanın yapıldığı yüzeylerde içeriden, dışarıyı görebilme imkanı doğmuştur. Binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel rahatlıkla ve oldukça kaliteli bir şekilde sergilenmekte olup binanın içini görmek ise tamamen imkansız durumdadır.
Standart düzeyde yapılan bir işçilik ile dışarıdan bakıldığında çok güçlü ışıkta görüntü kalitesi biraz düşebilmektedir. Ama genel itibariyle minimum %80-85 oranında bir görüntü sunmaktadır. İçeriden dışarıya bakmada ise %15-20 arası bir kayıp söz konusu olabilmektedir. Fakat bu oranlar endişe edilecek düzeyde olmayıp son derece etkili sonuç sağlamaktadır.

Bahçeşehir One Way Vision Avantajları Nelerdir?

Bahçeşehir one way vision baskı fiyatları kullanılan malzeme ve dış cephe giydirilecek alana göre değişiklik göstermektedir.

Baskı Hizmeti firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. One way vision baskı hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir